Jump to content

Obnova sitemap


Serhiy Chaklosh

Recommended Posts

Zdarek

Zajímalo by mě jestli musím obnovit nějak soubor sitemap.xml když jsem třeba před nedavnem přidal subdomenu s blogem. A taky jak a kde se to dělá?
A za druhé mám, myslím pořad problém se zabrazováním diakritiky ale nevím přesně kde. Něco jsem včera přepisoval v tools.php což způsobilo spravné zobrazování čárek a hačků ve zdrojovém kódu, jenže když jsem se díval na statistiky navštěvovanosti stránek na toplistu, tak v názvu hlavní stránky se pořad zobrazuje místo "Samolepky na zeď " - "Samolepky na ze%u010F .....".
Jak to vlastně vidí roboti?

Děkuji

má stránka je www.majestick.cz

Link to comment
Share on other sites

Zdarek

Zajímalo by mě jestli musím obnovit nějak soubor sitemap.xml když jsem třeba před nedavnem přidal subdomenu s blogem. A taky jak a kde se to dělá?
A za druhé mám, myslím pořad problém se zabrazováním diakritiky ale nevím přesně kde. Něco jsem včera přepisoval v tools.php což způsobilo spravné zobrazování čárek a hačků ve zdrojovém kódu, jenže když jsem se díval na statistiky navštěvovanosti stránek na toplistu, tak v názvu hlavní stránky se pořad zobrazuje místo "Samolepky na zeď " - "Samolepky na ze%u010F .....".
Jak to vlastně vidí roboti?

Děkuji

má stránka je www.majestick.cz


Sitemap.xml se aktualizuje v Administraci-Moduly-Google sitemap
Se subdomenou a blogem nemá sitemap presty nic společného, pro blog musí být samostatný sitemap.xml.
Link to comment
Share on other sites

Jako vždy děkuji jedinému, kdo se mi ozval - Sem Tam!!! U sitemap už mám vše jasné.
Co ale druhá část otázky? Myslím tím to zobrazování diakritiky ...


To bohužel netuším, v prohlížeči i ve výsledcích Google je diakritika správně.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...