Jump to content

Ceskoslovenske forum?


Daniel Medo

Recommended Posts

Zdravim, teraz tu na oficialnych forach prestashopu mame ceske a slovenske fora oddelene. Aky je vas nazor na spojenie obidvoch for do jedneho ceskoslovenskeho? Ceske forum je dost aktivne, v slovenskom sa zatial toho moc nedeje, preto by bolo idealne (kedze rozumieme obojstranne nasim jazykom) skombinovat tieto fora do jedneho...

Chcem vediet vas nazor

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, teraz tu na oficialnych forach prestashopu mame ceske a slovenske fora oddelene. Aky je vas nazor na spojenie obidvoch for do jedneho ceskoslovenskeho? Ceske forum je dost aktivne, v slovenskom sa zatial toho moc nedeje, preto by bolo idealne (kedze rozumieme obojstranne nasim jazykom) skombinovat tieto fora do jedneho...

Chcem vediet vas nazor


1/ Slovensky rozumim
2/ Uz jednou jsme BRATIA byli :)
3/ Stejne si procitam i Slovenske forum (i kdyz tam toho moc neni)

Takze ja jsem pro :-)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toš já sem taky pro... a co takhle ČeskoMoravskoSlovenské fórum? ;-DDD Otazkou ale je, jak si predstavujes slouceni, protoze napr. slovenske forum ma vic "sekci", ceske ma jen jednu. Zkus teda napsat jak by sis vysledne forum predstavoval - jestli jen to ceske prejmenovat a presunout sem slovenske thready, nebo jestli chces slovenske prejmenovat a presunout tam ceske prispevky.

@Peto: never vsemu co se pise se smajlikem :D ..

Link to comment
Share on other sites

Zdravím všetkých :smirk:

Tiež som za zlúčenie, a ako to pomenujete, tak to bude. Hlavne nech tu je živo, čo prinesie i viac prospechu pre všetkých.

Otazka je ci s tym vsetci suhlasia
Nemusia všetci súhlasiť, ale nech rozhodne väčšina.
Link to comment
Share on other sites

Akoze nerozumies po slovensky????? To je hrozne s tymi mladymi...:-(


... mě to přijde skoro stejný jako anglicky. Taky někdy nevím co je to za slovo. Ale běžné slova jsou podobná češtině, takže v tom žádný problém nevidím. Kdybych byl s moravy tak bych asi rozuměl více. Ale jelikož jsem z Plzně, tak tady se mluví plzeňsky :D tuto, tohle a naše výrazy jsou někdy fakt dementní ale každej hned ví o co jde.. Zato když jsem byl týden na Břeclavsku, tak někdy jsem nevěděl co říkali a to mluvili česky :D takže asi ani nemůžu rozumět některým slovenským výrazům :) ale stačí to vysvětlit nebo použiji google a hned vím co to znamená a potom si to člověk už pamatuje..
Link to comment
Share on other sites

Jiri FAMiNE Cermak: Idealnejsie by bolo keby sa premenovalo slovenske forum a ceske prispevky by sa rozdelili do sekcii, lenze to by admini museli vediet po cesky :) Budeme potrebovat moderatora ktory vie bud cesky alebo slovensky a ktory to vsetko pretriedi. Neviem ci s tym ale admini budu suhlasit. Uvidime, to by sme nejak poriesili. V poslednom case ale presta tim nejak neodpoveda ani na sukromne spravy ani na maily, tak dufam ze ked im napisem, ze nebudeme cakat pol roka pokial to pripravia...

Este ma napadlo ako pomenujeme to forum, Ceskoslovenske, Cesko-Slovenske, Ceske a Slovenske?

Uvital by som keby ste sa vyjadrili aj k tomuto :)

Link to comment
Share on other sites

cau, co sa tyka nazvu tak aby nebolo nikomu ukrivdene tak to moze byt cesko-slovenske a slovensko-ceske forum. akurat to mozno je prilis dlhe! a ak by to takto nemohlo byt, tak uz len na zaklade historie cize CESKO-SLOVENSKE.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.cheapmania.eu

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Zdravim, teraz tu na oficialnych forach prestashopu mame ceske a slovenske fora oddelene. Aky je vas nazor na spojenie obidvoch for do jedneho ceskoslovenskeho? Ceske forum je dost aktivne, v slovenskom sa zatial toho moc nedeje, preto by bolo idealne (kedze rozumieme obojstranne nasim jazykom) skombinovat tieto fora do jedneho...

Chcem vediet vas nazor


Zdravím Všechny Čechy a Slováky.
Také souhlasím se spojením českého a slovenského fóra.
Link to comment
Share on other sites

Ja som tiež za spojenie oboch fór. Myslím si že to bude v záujme veci. Na názve nezáleží. Veď na Československu okrem zriadenia nebolo nič zlé (myslím tu na rodinné, priateľské, odborné, obchodné a podobné vzťahy). Nakoniec to rozdelili politici a nie ľudia.
Aby som to viac komplikoval pridávam ďalší návrh na názov : "CS forum"

Link to comment
Share on other sites

Zdarec, no ja spis nechapu proc je to tu rozdeleny... vsechny jiny fora co znam jsou automaticky pro Cechy i Slovaky... Cizi zeme nas stejne vzdycky driv i ted hazeji do jednoho pytle "Czechoslovakia" :-d To pak clovek musi hledat prvne v Ceskym foru a kdyz nenajde, tak jit do Slovenskyho a tam hledat znovu. At uz je to spojeny...

Link to comment
Share on other sites

Absolutně souhlasim se spojenim, hraju se Slovákama WoWko a žádná chyba v komunikaci.
Jen mi přijde trochu srandovní jak se tu řeší "s pomlčkou nebo bez pomlčky", to už jsem jednou zažil :).
Bože, jsme Češi a Slováci, ne Maďaři, tak šup ať už je to spojený.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

V spojeni nevidim ziadny vseobecny problem. Zvacsi sa komunita na jednom mieste, a pedovsetkym, jazykova bariera nie je ani po 20-tich rokoch neprekonatelna. Spojene forum rovnako ziska dvoch moderatorov a tak bude v prispevkoch vacsi poriadok a moderatorske akcie budu tiez navzajom "kontrolovane".

Ak tuto temu citate a este ste v ankete v zahlavi temy nehlasovali, urobte tak prosim. Vysledky ankety budu smerodajne a na ich zaklade oslovime spolu s bomerom adminov tohoto fora, aby bolo slovenske forum (kedze je mensie) presunute (zlucene) do ceskeho + upravenie hlavicky fora.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...