Jump to content

Pokus o neautorizovaný prístup (Hack) (Order -> payment = Platba hotovosťou pri doručen�)


Peto

Recommended Posts

Pokus o neautorizovaný prístup (Hack) (Order -> payment = Platba hotovosťou pri doručen�

Po skusobnom objednani produktov na mojom e shope, a potvrdeni objednavky mi na konci vysla tato hlaska

Pokus o neautorizovaný prístup (Hack) (Order -> payment = Platba hotovosťou pri doručen�)

ako mam tomu rozumiet? Treba nieco zmenit v Ordery...,ale co konkretne...?

Link to comment
Share on other sites

nechapem presne co si kopiroval kam. Si si prelozil texty v subore platobneho modulu a ten povodny s anglickymi textami si prepisal?

Peto, tazko sa ti pomaha ked clovek nedokaze pochopit z tvojich prispevkov co si spravil, musis sa vyjadrovat presnejsie...

a poprosim ta nepis mi sukromne spravy, na pomahanie je toto forum...

Link to comment
Share on other sites

Tak to ti dakujem za ochotu.., pocujte chalani.. neviem mam pocit hrate sa tu na dolezitych , a ked chce niekdo helfnut tak ho sprdnete..to je mile od vas :-(
CO som kopiroval ? Odznova som v root, prekopiroval subor cashindelivery, ten ma nastarosti platobny modul, dal som tam povodny s PS.1.1, ale ta hlaska tam bola stale samozjreme po AJ. To som tym myslel ....
Neviem kde moze byt chyba, pretoze neposiela zakaznikom pri objednani ani ani emajlove spravy.

Link to comment
Share on other sites

Ja si myslim Peto, ze ta tvoje instalace prestashopu uz musi byt pekne rozjebana. Ty mas problemy, ktere se nikomu jinenu nestavaji.
Radim, cele to smaz a instaluj to znova, ted uz spoustu veci vis jak udelat a nerozstelujes si to hned od zacatku.
A taky mi nepis soukrome zpravy se stejnym textem jako jsi psal na foru. Myslis, ze to necemu pomuze, ze si to prectu 2x to stejne?

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi Peto? nebo mas tejny problem? Ze by dvoji identita?
Tak smaz jen vse krome databaze a /config a /img a prehraj to originalnima z prestashopu
A predtim si vse radsi zalohuj. Peto Katarino ...

no to ste mi poradili...mam tam asi 250 vyrobkov.. a cele zmazat?
Link to comment
Share on other sites

Este jedno ked ste ma uz sprdli....
teraz som doplnil do "Sposob platby" "Platba prevodom na účet" a tam to islo v pohode, ziadna hlaska, a prisiel aj zakaznikovy email..
Ak si zakaznik vyberie "DObierku" tak sa vyskytuju problemy ako som napisal vysie. Doma sa pokusim s tmy pohrat ak na neico pridem tak napisem..

Link to comment
Share on other sites

"Ja si myslim Peto, ze ta tvoje instalace prestashopu uz musi byt pekne rozjebana. Ty mas problemy, ktere se nikomu jinenu nestavaji. .."

No a prislo na tie slova.., ale aby ma tu zase nikdo neobvinoval..Mimochodom s tou prvou vetou suhlasim :-)

Pozeral som aj AJ fora vystihli sa tam podobne komplikacie..
Ako som pisal i to podarilo sa mi rozluscit, problem bol, ze sa mi bila slovenska veriza prekladu, nerozumiem preco a co konkretne.
Spravil som nasledovne pre PS1.1
1) v root / modules / cashon delivary -- som nahral povodnu teda AJ, bez slovenciny musis spravit to aby atributy mali mod 777
2) vo Back officce som potom rucne poprekladal ( block cashon delivery,payment, validation)

3) v root/ mails -- som nehal povodne a potom rucne dorobil..
4) neviem ako je to mozne ale islo to...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cely problem je vo funkcii isGenericName v triede Validation (Validate.php) v adresari classes.

Otvorte si tento subor, najdite si v nom funkciu isGenericName() na riadku 383
a zmente tento kod:

return empty($name) OR preg_match('/^[^<>;=#{}]*$/ui', $name);



na tento:

return empty($name) OR preg_match('/^[^<>;=#{}]*$/i', $name);

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...