Jump to content

Mazání příslušenství


iljusin66

Recommended Posts

Ve verzi 1.1 je chyba, kdy nelze v adminu smazat příslušenství které je již vložené k nějakému produktu. Kdyby vás toto trápilo, tak řešením je opravit soubor js/admin.js. V něm si najděte řádky které začínají console.log a ty zakomentujte /* */ Jsou to 4 řádky ve funkci delAccessory

Po úpravě to bude vypadat takto:

/*console.log('---');
console.log(input);
console.log('___');
 console.log(name);*/



Pravděpodobně autor funkce hodlal logovat mazání, ale nějak to nedotáhl do konce ;)

Link to comment
Share on other sites

Dostal jsem skrze SZ dotaz k tomuto, odpovím rovnou sem.

Otázka:


taka trivialna otazka.. v com to otvorim ? v Jave? alebo ...
Prislusenstvo co konkretne myslis.... ?


1) Myslíš v čem otevřeš ten soubor admin.js? V jakémkoli textovém editoru, je to javascript.

2) V administraci, v okně kde vkládáš/úpravuješ zboží máš možnost přidat související příslušenství. Vkládáš-li teda botu, můžeš jako příslušenství vložit tkaničku, nebo krém na boty. Chyba je v tom, že přidat příslušenství v tomto okně můžeš, ale smazat už nejde. Ta moje úprava toto opravuje.

P.s. Než začnete něco opravovat, zazálohujte si původní verzi!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Perfekt řešení,
jen se hrozím toho, až bude v shopu 3-4.000 položek, následné přidělování položek jako příslušenství bude dost zajímavé! Skutečně tato možnost není dotažena do konce. Mohlo by tam být rozevírací okno s formulářem kde následně vyberu kategorii a její příslušenství k produktu dle ID ap.
No uvidíme co přinese nová verze PS!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím
Zakomentoval jsem řádky přesně dle návodu ale jediný efekt byl ten že příslušenství už nejde ani přidat o mazání ani nemluvě. Dělám někde chybu??
Díky za každou radu.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím
Zakomentoval jsem řádky přesně dle návodu ale jediný efekt byl ten že příslušenství už nejde ani přidat o mazání ani nemluvě. Dělám někde chybu??
Díky za každou radu.


To je blbost!
Zkontroluj to ještě jednou. Doufám že jsi také tohle testoval v již existujícím sortimentu (např. ukázkové produkty iPod apod.), protože v shopu bez sortimentu by nebylo jaxi CO a KAM přidávat. Musí existovat zboží a to musí být uloženo v databázi, posléze lze přidat libovolný sortiment - ale i ten, je jako další zboží...

Nevím jak v nižší verzi, ale v 1.1.0.5 tato úprava funguje na 1000%
Link to comment
Share on other sites

Zdravím
Zakomentoval jsem řádky přesně dle návodu ale jediný efekt byl ten že příslušenství už nejde ani přidat o mazání ani nemluvě. Dělám někde chybu??
Díky za každou radu.


To je blbost!
Zkontroluj to ještě jednou. Doufám že jsi také tohle testoval v již existujícím sortimentu (např. ukázkové produkty iPod apod.), protože v shopu bez sortimentu by nebylo jaxi CO a KAM přidávat. Musí existovat zboží a to musí být uloženo v databázi, posléze lze přidat libovolný sortiment - ale i ten, je jako další zboží...

Nevím jak v nižší verzi, ale v 1.1.0.5 tato úprava funguje na 1000%



JJ tak máš pravdu, funguje to, chtělo to jen restart prohližeče a odhlásit a přihlásit.

Diky super
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...