Jump to content

[Solved] Nahrávání obrázků - Problém


Wonder.x

Recommended Posts

Zdarec,
Při nahrávání nového zboží jsem narazil na chybu která se nevyskytuje pořád ale vyskytuje :). Některé produkty nahraju bez sebemenšího problému a některé prostě nechcou nahrát obrázek. Přikládám dva screeny na prvním je to co mi vyskočí po nahrávání obrázku a na druhém je jak se obrázek uloží. Verze prestashopu je 1.4.0.17. Nemáte prosím někdo zkušenost s tímto problémem a jak ho vyřešit?

Předem díky moc ;).

45570_6niCGdJgondkbYAt9uR6_t

45573_HijUogU5QqxGrZVFzwSF_t

Link to comment
Share on other sites

Možná to je blbost ale může být nějáka chyba v obrázku? Protože jak tam dám jakýkoliv jiný tak to načte v pořádku a velikost těch obrázků které nejdou nahrát je od 600 kB až do 1MB.


od 1.4.0.17 je nekde v nastaveni max. velikost uploadovaneho obrazku, skuz to zmenit
Link to comment
Share on other sites

Možná to je blbost ale může být nějáka chyba v obrázku? Protože jak tam dám jakýkoliv jiný tak to načte v pořádku a velikost těch obrázků které nejdou nahrát je od 600 kB až do 1MB.


od 1.4.0.17 je nekde v nastaveni max. velikost uploadovaneho obrazku, skuz to zmenit


Taky bezvýsledně.
Link to comment
Share on other sites

A co čas a memory limit?


Takže lidičky díky za Váš čas ale chyba byla následující Klávesnice - i.....t - židle ;)
Nepřelouská fotky ve vysokém rozlišení. V PS jsem pouze snížil kvalitu fotky a néé rozližení. Jsem hlupec. ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...