Jump to content

kdo mi převede design meho obchodu do Presta sablolny a pomuze rozchodit CZ verzi


ayah

Recommended Posts

Zdravim,
bohuzel nam cas si to udelat sam a tak hledam nekoho kdo mi pomuze s timto:

- nakodovanim sablony z dodaneho PSD
- rozchozenim Presta Shopu v cestine vcetne vsech znamych doplnku pro ceske prostredi (dobirka, platba prevodem, IC, DIC apod.


diky
Michal

PS: zatim pouzivam ZEN CART a ted chci prave prejit na Presta Shop, tak doufam ze jsem neudelal chybu :-)

Link to comment
Share on other sites

Já jsem vyřešil IC a DIC jako okno pro jine zaznamy. Sem to prepsal na IC a DIC a pohoda.. Mám tam pro lidi co chtějí aby nakoupili na firmu a dali si to do nakladu tak zatim se mi nestalo, že by to nevyplnili. Dobírku máš hned v standartu a platbu předem taky. Nevím co bys na tom chtěl upravovat nebo překládat do češtiny když v češtině to už máš. Jinak ZC je o pár roků zpět než PS takže si myslím, že chybu neuděláš. Sám jsem používal cca před 2rokama ZS a pak co jsem objevil PS (nebyla ještě ani verze 1.0) tak na nic jiného nedám dopustit ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak píše Kaspi, vlastní počeštování a implementace designu do Prestshopu není takový problém, po pár dnech hraní a seznamování s e-shopem na to přijdeš, pokud máš základní znalosti v CSS stylech, HTML tágech, popřípadě PHP skriptech. Kluci, co to tady počeštili, udělali skvělý kus práce a je v tuto chvíli snad 99 % a více počeštěno. Je fakt, že je tam spousta úprav a překlepů, ale to už si každý upraví dle svého gusta. Pokud používáš DPH, stáhni si počeštění pdf faktur s DPH, protože jsou tu k dispozici dvě verze, jedna s DPH a druhá bez ní. DIČ jako nepovinný údaj můžeš zadat místo nějaké nepovinné kolonky při registraci, např. místo druhého telefonu nebo druhé adresy, to je nejsnažší způsob. atd, atd. Když narazíš na poblém, je nejjednodušší se sem obrátit s konkrétním dotazem a jistě ti každý rád pomůže, než takhle s obecným a širokým pojmem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...