Jump to content

Almenük duplán jelennek meg


wartime

Recommended Posts

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Ismerkedem a Prestával, az 1.4.1 véglegest telepítettem fel, localhostra, és különböző webtárhelyekre. Sajna eddig hiába próbálkoztam, az almenüket duplán jeleníti meg, valamint ha engedélyezem a .htaccesst, akkor a domain-t még egy "hu/" -val kiegészíti. A főmenüket kézzel létrehozva is ugyanez a helyzet. Ja igen a termékeket, menüket, a metaleírásoktól a címkefelhőig egy raktárkészlet excelljéből készített csv - ből hozom létre localhoston. Majd a tárhelyre installált prestába feltöltöm a fel ftp-zett zippelt termékfotókat. A localhostos adatbázist lementve importálom a webes adatbázisba phpmyadminnal, végül a localhostos presta config könyvtárából feltöltöm a settings.inc.php - fájlt.

Ahol "most" kísérletezem az a http://robogo-alkatreszek.hu .

Előre is köszönök minden segítő szándékú hozzászólást.

Üdv: Wartime

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm a gyors választ, ezt a kis időt könnyű lesz kivárni !
Esetleg, (bárnem idevaló, de sem ezen a fórumon, sem Petrasovics úr fórumán nem találtam választ), ha kaphatnék egy tippet, hogy melyik css fájlban, vagy esetleg a global css mely részén találom meg a címkefelhő betűméreteiért felelős részt.

Minden kezdet nehéz, de sajna hiába idegenkedtem a prestától, jobb mint a vm, viszont hiába szórakozom vele szabadidőmben február vége óta a fórumot újra és újra átnézve, belátom hogy sajnos kérdeznem is kell.

Előre is köszönöm az esetleges választ !

Bár ezzel most bizonyítottam a butaságomat, de ha már szemeteltem a tisztelt fórumot, ide írom a választ is, tehát a címkefelhő formázását a /themes/a_saját_témád/css/modules/blocktags/blocktags.css fájlban tudjuk elvégezni. Hogy eddig ott miért nem kerestem ? :)

Elnézést kérek minden tisztelt fórumtárstól, gondolom mivel már volt hozzászólás, törölni nem tudom ezt a topicot!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...