Jump to content

szállítás beállítása


hajeka

Recommended Posts

Sziasztok!

Be kéne állítanom 2 szállítót. Az egyik egy futárcég ami a rendelés értékétől függően más-más összegért szállítana, bizonyos érték felett pedig ingyenesen.
A másik bizonyos területekre (pl a Pesti kerületek vagy bizonyos helyiségek) értéktől függetlenül díjmentesen szállítana ki.
Tehát tulajdonképpen két feltételrendszert kéne figyelni és ez alapján a megfelelő szállítási módot kiválasztani. Eddigi próbálkozásaim nem igen jártak sikerrel. Van valami megoldás szerintetek?
Ja, és Prestashop 1.4 alatt kéne.

Üdv: Haya

Link to comment
Share on other sites

sztem vigyél fel 2 szállítási opciót. a szállítás főoldalán be tudod állítani, hogy mekkora összeg felett legyen ingyenes.
válaszd ki a teljes ár alapján. a szállítás/ár tartomány fülnél állítsd be a tartományokat. utána a szállítás fülnél, alul a díjnál állítsd be az összegeket. a másik szállítási opcióba, meg írd be, hogy pl. kiszállítás x. xi.xii. kerületbe amihez nem írsz árat és az ingyenes lesz.
ilyesmire gondolsz?

45534_oIVUNYnCggdG6DXZlFac_t

Link to comment
Share on other sites

Igen erre gondoltam, de ez nem jól működik. Idáig eljutottam korábban is. Ha így állítom be, kilistázza az összes szállítási lehetőséget, a rosszakat is, és simán ki lehet választani.

Link to comment
Share on other sites

Közben előrébb jutottam, már majdnem jól működik. :-)
Most már csak azt kéne elérnem, hogy a területfüggő ingyenes csak akkor jelenjen meg, ha a megadott címre ténylegesen igénybe vehető.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Tuti hogy nálam van a baj, szóval vegyük végig.

Szóval szűkítsem le 2 választható értékre Budapest vagy Vidék és az egyiknél ingyenes kiszállítás legyen beállítva.

Bár nálam a megadandó adatok: Családnév *

Keresztnév *
Cím *
Cím (2. sor)
Irányítószám *
Város *
Ország *
Az Ország helyére kellene akkor gondolom megadni az értékeket. Vagy rosszul értem?
Link to comment
Share on other sites

A lokalizációs beállításokon belül lehetőséged van egy országot államokra bontani. Csakhogy Te nem államokra bontod majd, hanem mondjuk megyékre. Ebből sem kell mindegyik, készítesz egy Budapest "államot" és egy "Vidék" államot.

 

Megvan?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...