Jump to content

Problém s dobírkou v objednávkách


zmesa

Recommended Posts

Narazil jsem na problém s dobírkou v1 z 3.3.2011 od "Ladis-s". Co jsem našel, tak by to měla být poslední verze.

V BO v editaci objednávky pokud se vystornuje některé objednané zboží (nebo počet kusů) se ztratí příplatek za dobírku a zůstane jen základní cena poštovného bez příplatku za dobírku.
Testováno na PS1.4.017 i na 1.4.1 s nastaveným ShipToPay předešlé i poslední verze.

Neměl by někdo nápad čím to může být?

Link to comment
Share on other sites

Narazil jsem na problém s dobírkou v1 z 3.3.2011 od "Ladis-s". Co jsem našel, tak by to měla být poslední verze.

V BO v editaci objednávky pokud se vystornuje některé objednané zboží (nebo počet kusů) se ztratí příplatek za dobírku a zůstane jen základní cena poštovného bez příplatku za dobírku.
Testováno na PS1.4.017 i na 1.4.1 s nastaveným ShipToPay předešlé i poslední verze.

Neměl by někdo nápad čím to může být?


Ahoj na PS 1.4.1 je novejsí modul ShipToPay !!! od marie staci cist do konce
Link to comment
Share on other sites


Ahoj na PS 1.4.1 je novejsí modul ShipToPay !!! od marie staci cist do konce


Ano, i s ním od Marie to bylo testované se stejným výsledkem - v objednávce (tím pádem i na faktuře) se ztratí příplatek za dobírku pokud se stornuje položka.
Link to comment
Share on other sites


Ahoj na PS 1.4.1 je novejsí modul ShipToPay !!! od marie staci cist do konce


Ano, i s ním od Marie to bylo testované se stejným výsledkem - v objednávce (tím pádem i na faktuře) se ztratí příplatek za dobírku pokud se stornuje položka.


me to de v pohode
Link to comment
Share on other sites


Ahoj na PS 1.4.1 je novejsí modul ShipToPay !!! od marie staci cist do konce


Ano, i s ním od Marie to bylo testované se stejným výsledkem - v objednávce (tím pádem i na faktuře) se ztratí příplatek za dobírku pokud se stornuje položka.


me to de v pohode


Dobře v tom případě mám pár dotazů:
- jde ti to na čisté instalaci nebo na aktualizované?
- máš to na 1.4.1?
- zůstává příplatek za dobírku v BO v editaci objednávky při stornu celé položky i při stornu jen určitého množství?

Zatím marně se snažím se přijít čím to může být. Ještě to zkusím na úplně nové čisté instalaci 1.4.1.
Link to comment
Share on other sites

počkej a mas 5 krok nebo 2 krok objednávku ?


Klasickou 5ti krokovou, ale při objednávání nebo práci v košíku je to OK. Problém s mizením příplatku za dobírku je v editaci objednávky v BO.
Link to comment
Share on other sites

počkej a mas 5 krok nebo 2 krok objednávku ?


Klasickou 5ti krokovou, ale při objednávání nebo práci v košíku je to OK. Problém s mizením příplatku za dobírku je v editaci objednávky v BO.


ted sem to testoval a me to de vše ok
Link to comment
Share on other sites

počkej a mas 5 krok nebo 2 krok objednávku ?


Klasickou 5ti krokovou, ale při objednávání nebo práci v košíku je to OK. Problém s mizením příplatku za dobírku je v editaci objednávky v BO.


ted sem to testoval a me to de vše ok


Teď jsem to testoval na úplně čisté instalaci PS 1.4.1 (s výchozí šablonou) se stejným výsledkem :-(

Konfigurace PS:
- nastavení dopravci včetně rozsahů
- instalován modul ShipToPay (Maria) - přikládám
- instalován modul dobírka v1.1 - přikládám
- jinak žádné změny

I v této konfiguraci je v FO vše v pořádku (objednávka, výběr dopravy, výběr platby), ale v BO v objednávce pokud se stornuje zboží, tak zmizí příplatek za dobírku.

Dobirka_v1_1_Saimos.zip

ship2pay_Maria_1.4.1.zip

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...