Jump to content

problém přihlášení do adminu - hosting WEDOS


fbl

Recommended Posts

po přesunu na nový hosting u wedos.cz se nemůžu přihlásit do administrace prestashopu ( se správným heslem ), neví někdo kde může být problém?, ,na původním hostingu i local vše ok

Link to comment
Share on other sites

po přesunu na nový hosting u wedos.cz se nemůžu přihlásit do administrace prestashopu ( se správným heslem ), neví někdo kde může být problém?, ,na původním hostingu i local vše ok


tento problem řeš na podpoře wedosu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pro všechny, zde je řešení problému s přihlášením do admina v Prestashopu pod Wedos při instalaci do subdomény!

http://kb.wedos.com/forum/topic/11/prestashop-informace-navod-k-instalaci.html

Shrnuto:
Nefunguje!
Přihlášení z adresy domena.tld/admin/login.php. Po vyplnění loginu a hesla se akorát stránka s přihlašovacím formulářem znovu načte a nic se neděje.

Funguje!
Přihlásit se přes domena.tld/domains/domena.tld/admin/login.php

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 4 years later...
Dobrý den , potřebuji poradit když přejdu k panelu přihlásit se do shopu vše zadám a vyskočí toto ,prosím o radu nové heslo jsem si nechal zaslat i jsem vymazal cache....

Toto vyskočí:
No access reference in table module_access for id_module 75.
at line 1843 in file classes/module/Module.php

1837. self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$row['id_module']]['configure'] = $row['configure'];
1838. }
1839. }
1840. 
1841. if (!isset(self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module]))
1842. throw new PrestaShopException('No access reference in table module_access for id_module '.$id_module.'.');
1843. 
1844. return (bool)self::$cache_permissions[$employee->id_profile][$id_module][$variable];
1845. }
1846. 
1847. /**
Link to comment
Share on other sites

Problém je přesně to, co je popsané - tabulka ps_module_access neobsahuje záznam o oprávněních pro module ID = 75. Asi nedokončená instalace. Muselo by se to ručně opravit, ale těch problémů může být víc, tak bych radši ten modul znovu nainstaloval.

Link to comment
Share on other sites

to samozřejmě řeším, nicméně to moc nepomáhá

 

Wedos teda úplně nemusím, ale sám jsem teď migroval asi 17 proukčních shopů na jiný server a pokaždé je to věc cookies, které stačí přímo na ftp smazat. Pokud nemáš dostatečné oprávnění, tak skrze podporu smazat cache přímo na serveru. Tak to dělám já a vše funguje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...