Jump to content

paypal problem


tekky

Recommended Posts

Zdravim,

mám problém s nastavením paypal modulu (platba kreditní kartou). API v modulu jsem si nastavil dle údajů z paypalu - >modul aktivoval a když jsem chtěl přes paypal provést platbu skončilo to s touto chybou:

PayPal response: TIMESTAMP -> 2011-05-17T10:02:20Z L_ERRORCODE0 -> 99998 L_ERRORCODE1 -> 10605 L_SHORTMESSAGE0 -> Transaction refused because of an invalid argument. See additional error messages for details. L_SHORTMESSAGE1 -> Transaction refused because of an invalid argument. See additional error messages for details. L_LONGMESSAGE0 -> Currency is not supported L_LONGMESSAGE1 -> Currency is not supported L_SEVERITYCODE0 -> Error L_SEVERITYCODE1 -> Error PayPal: Chyba

Myslím že to může souvise s tím že v paypal modulu je záložce SOLUTION odkaz “Activation subject to conditions, click here to subscribe” když na uvedný odkaz kliknu přesměruje mě to na paypal ve FR jazyce, po překladu jsem klikl na aktivaci “Souscrivez à PayPal Intégral Evolution en cliquant sur le bouton ci-dessous” a dále mě to vyzvalo k přihlášení do mého paypal účtu, ale po přihlášení to hodí chybu “You must have a French PayPal account to apply for this product.”

můžete mi někdo poradit kde je problém? přece není platba na PS1.4 omezena paypalem pouze na FR paypal učty.

Máte někdo paypal modul pro platbu kartamy funkční? jak jste postupovali.

díky za radu.

Link to comment
Share on other sites

V PayPal module su nejake bugy pozri si bugtracker. Neviem ci je to konkretne tvoj pripad ale skus to reportovat do bug trackera ale predtym si pozri ci uz neriesia nahdou tento provlem alebo to uz nevyriesili. S trochou stastia to opravia ak je to nieco nove ale s paypalom toho bolo dost tam. Tento tyzden ma vyst 1.4.2 :) a hlavne daj vysoku prioritu bugu ak este nebol reportovany (napr. Blocker).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...