Jump to content

Dlouhé názvy produktů zasahují do popisu produktu


Ota

Recommended Posts

Ahoj všem,
již několik dlouhých večerů jsem strávil nastavováním svého localhostového Prestashopu 1.1
Nyní jsem narazil na další problém.
Ten se týká příliš dlouhého názvu zboží, tento název pak zasahuje do textu popisu daného produktu.
Nevím zda je to neduh standardní Themes šablony, nebo zda proště název musí být kratší ?

Screenshot v příloze.

Díky za pomoc
Otta

4015_H6MnG56zDd024Ljj3xE0_t

Link to comment
Share on other sites

Bud udelas kratsi nazev, nebo ten nazev budes v theme automaticky usekavat po urcitem poctu znaku nebo zmenis vysku toho

v kterem je ten nazev umisten.
to najdes v global.css (řádek 1050)
#center_column div.products_block h5 {
display:block;
height:2.57em;
}

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
používám, ale asi ne dost dobře, protože podle něj najdu jen umoisteni v css souborech


Nejde "jen" o CSS soubory proboha, máš tam celou strukturu - strom který lze rozvětvit, vidíš všechny třídy nebo parametry pro další a širší specifikace! Tenhle modul do FF není jen o CSS...
Link to comment
Share on other sites

Já jsem problém vyřešil úpravou homefeatured.tpl. Nechtěl jsem měnit výšku nadpisu ani zkracovat popis a tak jsem vložil tag br. Sice to není nic extra, ale účel to splnilo.

Mám to na řádku 15, ale může to být jinde.


{$product.description_short|strip_tags|truncate:170:'...'}

Link to comment
Share on other sites

Já jsem problém vyřešil úpravou homefeatured.tpl. Nechtěl jsem měnit výšku nadpisu ani zkracovat popis a tak jsem vložil tag br. Sice to není nic extra, ale účel to splnilo.
Mám to na řádku 15, ale může to být jinde.


{$product.description_short|strip_tags|truncate:170:'...'}



No to je taky řešení,
ale prohlídni to v nižších verzích Exploreru, především ve verzi 6 a 7! Tam občas rádo něco nezafunguje :-)
Link to comment
Share on other sites

Já jsem problém vyřešil úpravou homefeatured.tpl. Nechtěl jsem měnit výšku nadpisu ani zkracovat popis a tak jsem vložil tag br. Sice to není nic extra, ale účel to splnilo.
Mám to na řádku 15, ale může to být jinde.


{$product.description_short|strip_tags|truncate:170:'...'}



No to je taky řešení,
ale prohlídni to v nižších verzích Exploreru, především ve verzi 6 a 7! Tam občas rádo něco nezafunguje :-)


Ve verzi 6? lidi s verzí 6 by neměli nakupovat po internetu... vždyť na to neposkytuje podporu už ani Microsoft, a IE7 a IE8 jsou na 95% totožné.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...