Jump to content

turuncu-final'in 1.1'uyarlanma isteği

Recommended Posts

TURUNCU-FİNAL temasının 3 ürün yanyana düzenlemesi !!! 1.o olarak düzenlenmiş halini yayınlamış arkadaşlar..
acaba 1.1 için uyumlu halini ne zaman yayınlayabilirler...bunun üzerine bi çalışma yapılmaktamıdır acaba? çok makbule geçerdi doğrusu....tasarımı çok güzel bi çalışma...en kısa zamanda bekliyoruz...kolay gele

4013_UBttm85wiH4M3uYjpCYd_t

• 1 month later...

başar bey çok makbule geçti , ne zamandır bekliyordum...teşekkürler...
hemen kurdum temayı , bi kaç sorunum var .....

1) kategoriler gözükmemekte,yeni kategorilerde eklenince çıkmamakta
2) üçlü olan özel ürünler 2'li dizilmekte ,yeni ürün eklenincede 2'li dizin değişmemekte....
3) hakkımızda kısmında bi sorun var sanırım ,açılmıyor , düzenlemesini nereden yapıcağız o kısmın

yardımcı olursanız sevinirim ...tekrar teşekkürler basar67 (doğum tarihiniz gerçekten 67'ise abi diyelim:))

başar bey çok makbule geçti , ne zamandır bekliyordum...teşekkürler...
hemen kurdum temayı , bi kaç sorunum var .....

2) üçlü olan özel ürünler 2'li dizilmekte ,yeni ürün eklenincede 2'li dizin değişmemekte....
3) hakkımızda kısmında bi sorun var sanırım ,açılmıyor , düzenlemesini nereden yapıcağız o kısmın

yardımcı olursanız sevinirim ...tekrar teşekkürler basar67 (doğum tarihiniz gerçekten 67'ise abi diyelim:))

Merhaba,

1) bu sorunu inceledikten sonra burdan bilgi veririm, sorun temadanmı yoksa 1.1 sürüm uygulamasındanmı bilmiyorum.

2) Sase kullanıcı bunun için sanırım homefeatured.tpl dosyasını düzenlemişti. homefeatured.tpl dosyasını modules/homefeatured klasörüne yüklemen gerekiyor. (mevcut dosya üzerine yazılacak)

3) Menü linklerini themes/turuncu_final/header.tpl (52-57 satır) düzenleyebilirsin.

Kolay gelsin...

• 2 weeks later...

slm arkadaşlar turuncu tema 1.1 için çok teşekkür ederim fakat temayı siteye uyguladıgımızda bazı sorunlarla karşılaşıyoruz. bu sorunları halledebilirsiniz gerçekten çok makbule geçer. çünkü herkes bu temayı beğeniyor ve 1.1 de temanın düzgün çalışmamamsından rahatsızlar..

Sorunlar :
3) hakkımızda kısmında bi sorun var,açılmıyor
4) ürünleri Sepete eklerken ajax sistemi çalışmıyor..

yardımcı olursanız sevinirim

Kolay gelsin...

Merhaba,

sorunlarınızı tam olarak takip edemiyorum. Siz hangi sürümü kullanıyorsunuz?

Eklemiş olduğum tema uyarlamasını >>BURDAN<< deneyebilirsin.

Kategoriler ekleniyor
Ajax sepeti çalışıyor
Ürünler 3 diziliyor
Hakkımızda linki çalışıyor (bunun içeriğini yönetim panelinden girmeniz gerekiyor)

Kolay gelsin...

• 2 weeks later...
  • Create New...