Jump to content

PrestaShop™ 1.4.1.0 a doprava a cena dopravy a platební metody


akras

Recommended Posts

Jak mám prosím Vás nastavit dopravce a platební metody?

Dal jsem tam českou poštu a nic, a nejde při objednání přidat dopravce, a pak prý není nějaký modul na platební metody,
A mohl by mi někdo poradit jak a kam ten modul mám nahrát a jaký? A stím dopravcem je taky zádrhel........ nevím ale mám českou poštu nastavenou i vánu i cenové rozpětí....... a stejně to nejde.......


To mi nikdo neporadí???

Link to comment
Share on other sites

Jak mám prosím Vás nastavit dopravce a platební metody?

Dal jsem tam českou poštu a nic, a nejde při objednání přidat dopravce, a pak prý není nějaký modul na platební metody,
A mohl by mi někdo poradit jak a kam ten modul mám nahrát a jaký? A stím dopravcem je taky zádrhel........ nevím ale mám českou poštu nastavenou i vánu i cenové rozpětí....... a stejně to nejde.......


To mi nikdo neporadí???


postup nastavení plateb a dopravců je stejne jako v 1.3
Link to comment
Share on other sites

Jak mám prosím Vás nastavit dopravce a platební metody?

Dal jsem tam českou poštu a nic, a nejde při objednání přidat dopravce, a pak prý není nějaký modul na platební metody,
A mohl by mi někdo poradit jak a kam ten modul mám nahrát a jaký? A stím dopravcem je taky zádrhel........ nevím ale mám českou poštu nastavenou i vánu i cenové rozpětí....... a stejně to nejde.......


To mi nikdo neporadí???


postup nastavení plateb a dopravců je stejne jako v 1.3


opět skvělá rada od snake55... to by tě zabilo jednou někomu poradit?

modul pro provázání plateb a způsobů dodání je a jmenuje se ship2pay, nicméně pod 1.4.1 to moc nefunguje
viz zde
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/95066/hlavn_diskuze/upravene_moduly_pro_verzi_1_dot_4__dobrka_hotov_ship2pay

doporučuji počkat až to někdo vyřeší a ochotně poskytne radu... sám s tím teď trochu zápasím a hledám řešení...

alternativou je placený modul, který už je tuším i pro verzi PS 1.4.1
Link to comment
Share on other sites

Prasivka : tady je forum a ne online podpora presty , ono to chce postupně čist třeba i stare přispěvky a ne čekat až někdo hodí link na starší vlakno !!!Ten modul ship2pay od marie je funkční. A poslední věc asi si neuvědomuješ že není niči povinnost radit zde zadarmo

;-)

Link to comment
Share on other sites

Prasivka : tady je forum a ne online podpora presty , ono to chce postupně čist třeba i stare přispěvky a ne čekat až někdo hodí link na starší vlakno !!!Ten modul ship2pay od marie je funkční. A poslední věc asi si neuvědomuješ že není niči povinnost radit zde zadarmo

;-)


to mas jiste pravdu, ale stale je zde nastesti dost slusnych lidi, kteri nemaji problem poradit zacatecnikum...
k tomu ship2pay: ano funguje, ale treba u mne ma vedlejsi ucinky... kdyz jsem jej odinstaloval, je vse zase funkcni, bohuzel bez funkci ship2pay
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...