Jump to content

Zobrazovanie produktu vo väčšom rozlíšení výškaxšírka


raver7

Recommended Posts

Zdravím Vás,
je možné vložiť do presty aj väčší obrázok ako je to nadefinované v paneli Administrácia >> Preferences >> Image (nemyslím teraz veľkosť súboru obrázku-fotky)? Napriek tomu, že som zmenil šírku a výšku obrázkov v thickboxe a large_scene a nato som vygeneroval náhľady obrázkov, nič sa nezmenilo...stále sa mi pri kliknití na produkt vyhodí okno s pôvodnými veľkosťami obrázkov (aj po novom vložení obrázku produktu, ktorý má už uvedené nové rozlíšenie výšky a šírky). Chcel by som totiž, aby si zákazník mal možnosť aj detailne preštudovať text uvedený na obrázkoch a náhľady, ktoré prestashop defaultne generuje sú príliš malé a text na nich nečitateľný. Prípadne ak by mal možnosť zákazník otvoriť si full rozlíšenie obrázku, fotky... Je to možné? Vďaka.

3982_SBeL05JFZwKKKKTFDN8Q_t

Link to comment
Share on other sites

Zdravim ta,

ono to nie je take jednoduche ako to vypada. Problem je v tom, ze sirka a vyska thickboxu sa nastavuje podla sirky a vysky okna weboveho prehliadaca. Nikde v zdrojovom kode suboru js/jquery/thickbox-modified.js nevidim ze by presta tim upravil spravanie thickboxu podla nastavenia velkosti obrazka v administracii. Upravit sirku a vysku obrazka thickboxu mozes v zdrojovom kode, ale bola by to staticka velkost (nemeniaca sa dynamicky podla velkosti okna prehliadaca) a to by robilo problemy, pretoze 100 ludi = 100 roznych nastaveni rozlisenia monitora... Mozno to presta tim nespravil zamerne aby s tym neboli problemy a mozno to len nestihli dorobit tak aby si to mohol nastavit aj uzivatel, ja neviem, ale nevidim v tom zmysel :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, tak nejak som to tusil, ze to bude problem...skusal som totiz vselico. Postupne chapem, ze to nebude take jednoduche s obrazkami, skusim nieco vymysliet. Napriek tomu je presta super, pre ludi, ktori neovladaju progr. jazyk je to pohoda bez stresov - musia sa ale uskromnit v modifikacii eshopu. Vdaka za odpoved, jeden vecer pri compe k dobru :cheese:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...