Jump to content

BO slovina Aj anglina


Peto

Recommended Posts

Zdravim...
este raz sa vraciam k problemu, ktory bezia na LINUXE
Po zapracovany aj odpovedi od JIRKU som v root, zmenil atributy az do podadresarou a to " mails ( okrem index ) , themes ( okrem index ) - len lang, tools -languages , translations - komplet vsetko aj s indexom php ... v Back Office teda v BO mi fici slovina v pohode... teda okrem statistik ...ak sa prepnem do front Office teda na svoju web stranku mam ju stale v povodnom jazyku teda v Angline, ( ak si nahram iny thems.. tak je zase vo franc ) aj ked prepnem jazyk teda hore lista SK vlajka, stale po AJ....
V Locahloste mi to frcalo bez problemov...aj ked som importoval jazyk v pohode... ale ked som na webe tak sa to sprava inak, pri tom web hosting ma je slusny www.domains.sk ficim na linuxe a tam je viac prolemov... predpokdalma ze trena asi neico zmenit ako atributy, ale neviem co konkretne , uz som vsetky all spristupnil ....
Aj po prihlaseni zakaznika ( S cim som otravoval Jiri FAMiNE Cermak )com chcel ved ako su prelozene "sposob prihlasenia, konta zakaznika, objednavka a pod." PS 1.1 aj po importovani Sj sa sprava enkoretne a neviem preco, .....
Stretol sa s tmy niekdo ?
Dik a soory JIro...

II) ak chcem pridat v BO -Tools - CMs - novy odkaz tak v BO ho vidim, ale v FO nieje...

Vdaka
PS

Link to comment
Share on other sites

Na hostingu si zkontroluj jestli mas v poradku vsechny nazvy souboru. Linux rozlisuje velke a male pismena takze test.php a Test.php jsou pro nej dva ruzne soubory. Windows to bere jako jeden a ten samy.
Pokud jsi to predtim delal na localhoste na windows mohl sis neco prejmenovat a uz to nemusi byt OK. Takze si to porovnej s cistymi zdrojakami prestashopu jestli mas vsechny soubory spravne pojmenovane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...