Jump to content

[Rozwiązany] Problem z przewijaniem zdjęć w wersji mobilnej


mati41

Recommended Posts

Witam, borykam się z uciążliwym problemem na sklepie - tylko w wersji mobilnej, mianowicie gdy wejdę w jakiś produkt i chcę go przewinąć żeby sprawdzić opis, promocje itp. nie mogę "złapać i przewijać" klikając w zdjęcie główne, obszar ten jest tak jakby wyłączony z przewijania i muszę kombinować (zarówno ja jak i klienci) i szukać miejsca w którym mógłbym scrollować w dół. Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu? Sklep sprawdzany na przeglądarce mobilnej Chrome oraz Brave (z włączoną obsługą Javascript) i jest dokładnie ten sam błąd, poniżej dodaję wszystkie dane oraz screen, który może bardziej zobrazuje problem:

Typ instalacji (nowe/aktualizacja): 
Wersja PrestaShop: 1.7.8.4
Temat (domyślny/spersonalizowany):
Kod (pierwotny/zmieniony): LeoTheme/ApolloPageBuilder i kilka poprawek z modułów Ceneo, LazyLoad 
Hosting: MyDevil
Wersja PHP: 7.3.32
Wersja MySQL: 8.0.32
Przeglądarka: Chrome/Brave
Domena: Miasteczkourody.pl

Obszar z czerwoną obramówką na screenie to miejsce za które nie da się "złapać i przewijać" a zielony i reszta to miejsce w którym mogę przewijać, jak widać jest to bardzo uciążliwe.  

PrestaMobile.jpg

Edited by mati41
rozwiązanie problemu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

@ComGrafPL
Bardzo dziękuję za informację, miałem pisać że rozwiązanie z "#" zepsuło formatowanie ale edytowane działa perfekcyjnie, bardzo dziękuję za rozwiązanie problemu, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • mati41 changed the title to [Rozwiązany] Problem z przewijaniem zdjęć w wersji mobilnej

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...