Jump to content

Zaokrąglanie cen


Maroonio

Recommended Posts

Dzień dobry,

pojawił się problem w sklepie. W dwóch produktach zaokrąglane są ceny (tylko w przypadku promocji). 

1. Cena na karcie produktu w liście produktów jest 3,89 zł a po wejściu w produkt jest już cena 3,90 zł (cena standardowa - 5,99 zł; obniżka jest o 35%, czyli dokładnie licząc cena po obniżce wychodzi 3,8935zł) - dla jasności załączniki
2. Cena na karcie produktu jest 30,00 zł, a po wejściu w produkt cena jest już 29,99 zł

zrebki2.png

zrebki1.png

Link to comment
Share on other sites

co ciekawe w drugim przypadku jaki podałem, wszystko wróciło do właściwej formy
a w pierwszym przypadku po odświeżeniu strony produktu na chwilę pojawia się 3,89 po czym z powrotem wraca 3,90... wyczyściłem pamięć podręczną, sprawdziłem na kilku przeglądarkach i ten sam problem

 

Link to comment
Share on other sites

Okej.

Zmiana jaką mi zasugerowałeś spowodowało, że podczas zmiany wariantu w jakimś produkcie nie zmieniała się cena tego produktu dla odpowiedniego wariantu, więc musiałem wrócić do poprzedniego stanu 😕  

Link to comment
Share on other sites

okej. 

przy okazji jeszcze pytanie mam. Usunąłem tę zmianę z poniedziałku, ale niestety nie wyświetla się to w przeglądarce (tej najczęściej używanej), chyba że wejdziemy w tryb incognito lub na inną przeglądarkę. Jest to pewnie związane z plikami cookies. Czy jest jakiś sposób na reset tego?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...