Jump to content

[szukam] moduł z kartą rabatową / obniżką na wszystkie produktu po zakupie bonu na czas


mst44

Recommended Posts

Witam, z góry przepraszam, możliwe, że jest to proste pytanie ale po prostu nie potrafię czegoś takiego znaleźć, nie do końca wiem jak szukać. 

Potrzebuję modułu, który umożliwia kupno czegoś na zasadzie karty rabatowej / bonu / subskrybcji? Nie wiem jak to określić.

Chciałbym, żeby klient miał możliwość kupienia karty rabatowej, aby po zakupie została mu przypisana obniżka powiedzmy na 10% na 1miesiąc. Idealnie byłoby gdyby była możliwość wyboru, np.

Karta 1 - 5 zł = 5% obniżki na wszystkie produkty na miesiąc,

Karta 2 - 20zł = 10% obniżki na wszystkie produkty na 3 miesiące

Karta 3 - xxzł = x% obniżki na wszystkie produkty na x miesięcy

 

Czy istnieje jakiś moduł bezpłatny czy płatny, który by coś takiego oferował? Obecnie byłem w stanie znaleźć jedynie jakieś moduły oferujące punkty za produkty itp.

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ComGrafPL said:

Może coś na zasadzie wirtualnego produktu, np. "Bon rabatowy", jakąś grafikę.  Tworzysz kod rabatowy ze zniżkami w panelu promocji. Klient kupuje, a Ty wysyłasz na maila dany kod. Ewentualnie jakiś moduł, który by to zautomatyzował.

Dokładnie o to chodzi, z tym że ważne, żeby było to zautomatyzowane. Nie chciałbym, żeby klient kupujący sobie x% obniżki na miesiąc musiał czekać x godzin aż obsługa sklepu mu to przypisze. Zastanawiałem się też nad okresowym przypisaniem do grupy klientów (całej grupie klientów można dać %) ale znów po 1 trzeba to robić ręcznie, a po drugie ręcznie usuwać 😕

Swoją drogą zapomniałem dodać - prestashop 1.7.8.5

Link to comment
Share on other sites

Coś takiego byłby w sam raz: W sensie zasady działania.

https://addons.prestashop.com/pl/wirtualne-produkty/49454-virtual-products-packs-and-downloads.html#specifications

Cytat

Set which order state an order should have so that an email is sent to the customer to download the purchased products.

Supported file formats by default are: zip, rar, pdf, png, jpg, jpeg, gif, doc, docx, txt and many others (see below full list of extensions).

Ewentualnie to: https://webkul.com/blog/prestashop-virtual-file-manager/

Edited by ComGrafPL (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ComGrafPL said:

Tak, w zasadzie baaardzo na upartego, myślę, że to mogłoby rozwiązać sprawę. Jako link do produktu podawałoby się przygotowany kod rabatowy. Oczywiście jest to lepsze niż robienie tego ręcznie, ale nadal nie pełna automatuzacja bo trzeba by było codziennie robić nowe kody na określony czas i aktualizować linki :P Nadal mam nadzieję, że ktoś może zna/korzystał/słyszał o module, który jest konkretnie od czegoś takiego :) Ale dziękuję serdecznie za ponowną pomoc

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mst44 napisał:

Tak, w zasadzie baaardzo na upartego, myślę, że to mogłoby rozwiązać sprawę. Jako link do produktu podawałoby się przygotowany kod rabatowy. Oczywiście jest to lepsze niż robienie tego ręcznie, ale nadal nie pełna automatuzacja bo trzeba by było codziennie robić nowe kody na określony czas i aktualizować linki :P Nadal mam nadzieję, że ktoś może zna/korzystał/słyszał o module, który jest konkretnie od czegoś takiego :) Ale dziękuję serdecznie za ponowną pomoc

Nie potrzeba. Tworzysz daną ilość i ograniczasz do jednego klienta, jednorazowego użycia przez daną osobę.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ComGrafPL said:

Nie potrzeba. Tworzysz daną ilość i ograniczasz do jednego klienta, jednorazowego użycia przez daną osobę.

Rzecz w tym, że to miałby być kod do użytku wielokrotnego na okres czasu, licząc od momentu zakupu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...