Jump to content

Pamięć podręczna CSS znacznie zwalnia serwis


dsxsoft

Recommended Posts

Dzień dobry, zauważyłem ze jak włączę inteligentna pamięć podręczna dla CSS w zawansowane wydajność w presie 1.7 to znacznie wolniej przeładowują mi się strony tak jakby cache musiał się uzupełnić jak już np kliknę w daną kategorię która już była przeładowana ładuje się poprawnie, problem wolnego ładowania jest wtedy gdy pierwszy raz np po wyczyszczeniu cache klikam w daną podstronę, produkt, kategorie. Pamięć podręczną czyszczę regularnie lub czyści się sama podczas zmian więc serwis z włączona opcją po prostu znacznie wolniej działa widać to po chodzeniu po serwisie. Co polecacie wyłączyć to czy są jakieś sposoby np po wyczyszczeniu na automatycznie zapełnienie cache aby od razu serwis znowu działał szybciej poprawnie? W ogóle dlaczego tak się dzieje ze aż tak wolniej działa serwis z tą opcją? 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

U mnie to wygląda tak gdy cache css włączone to strona ładuje się kilka sekund a gdy wyłączę tą opcje reszta cache włączona, cache wyczyszczony to wszystko smiga super od razu się  przeładowują strony. Teraz robimy dużo zmian na stronie dlatego cache praktycznie włączam tylko po zakończeniu prac i wtedy strona działa b powoli z tą opcją zanim znowu cache się uzupełni.. Wiec chyba nie ma sensu włączać cache css bo on tylko zwalnia zanim poprawia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...