Jump to content

górne menu poziome / głowne menu w pionie


Radekbdg

Recommended Posts

Witam. 

Po wielu próbach i problemach z darmowymi szablonami powróciłem do standardowego szablonu. Napotkałem na problem, którego nie znalazłem na forum, ze standardowy moduł menu głowne oraz górne menu poziome, z którego chce skorzystać wyświetla się w pionie pomiedzy logo a wyszukiwarką sklepu. Mogę prosić o wsparcie jak to poprawić aby wyświetlało się w poziomie prawidłowo ? 

menu.jpg

 

Drugie pytanie czy da się usunąć listę podkategorii i jej nazwę wyświetlaną na górze

 

podkategorie.jpg

Edited by Radekbdg
Poprawki (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

On 1/20/2023 at 7:07 PM, endriu107 said:

Masz menu w kontenerze header-top-right który posiada display: flex i to zmniejsza szerokość menu przez co się wyświetla ono w ten sposób, generalnie menu możesz podpiąć w  inne miejsce, lub przenieść hooka tak aby wyjść poza tego flexa.

Zmiana haka niewiele zmienia. Usunięcie z headera powoduje pojawienia się długiej listy wszystkich kategorii jedna pod drugą.  Menu moge przenieść do NAV ale jest niewidoczne lub Nav full width wtedy jest lepiej ale chciałbym aby było ustawione centralnie a nie od lewej. Pomoże ktoś zmienić kod ? Strona jest aktualnie zostawiona z menu pod NAV FULL WIDTH.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...