Jump to content

Integracja Prestashop z magazynem + Allegro + Sklep


penio5

Recommended Posts

Dzień dobry

 

Prowadzę skup internetowy gier i nie tylko, szukam modułu lub osoby/ firmy która zajmie się wdrożeniem takiej integracji celem zautomatyzowania procesów magazynowych, poniżej przedstawiam jak aktualnie działa skup:

 

 

Klient odwiedza moją stronę > znajduję produkt który chce sprzedać np gra Minecraft Ps4> sprzedaje> wysyła > po weryfikacji otrzymuje wypłatę na konto. 

Po wszystkim ja wprowadzam do systemu wfirma pozycję Minecraft PS4 za daną kwotę + dane sprzedającego (tzw. PZ - przyjecie zewnętrzne). Wszystko było ok do momentu gdy zleceń sprzedaży było mało, z czasem zleceń jest coraz więcej np: 15 sprzedaży (klientów) po 5 pozycji (5 gier każdy klient), wszystkie te pozycje wraz z danymi sprzedających muszę wprowadzać ręcznie co jest coraz bardziej czasochłonne.

Szukam rozwiązania, które pozwoli mi zautomatyzować ten proces w ten lub przybliżony sposób:

klient sprzedaje produkt> otrzymujemy wysyłkę > sprawdzamy > zatwierdzamy sprzedaż i przelewamy pieniądze,

po zatwierdzeniu sprzedaży np status "sprzedaż zakończona" produkt automatycznie dodawałby się  do programu księgowego/magazynowego, zaciągając dane takie jak: dane sprzedającego, tytuł/nazwa gry, cena, ewentualnie na koniec dnia w panelu mogłiby być podsumowanie, które manualnie bym zatwierdzał i całość z danego dnia wpadała by do magazynu.

 

Programy księgowo mogą być typowo online bądź tj subiekt, jest to kwestia uzgodnienia.

 

Po wszystkim sprzęt/ gry wystawiane są na allegro i tutaj też chciałbym aby po sprzedaży allegro było zintegrowane z danym programem magazynowym/ księgowym tak aby proces sprzedaży, wystawiania dowodów sprzedaży/ faktur oraz redukcji przedmiotów z magazynu był jak najbardziej zautomatyzowany.

 

 

Jeżeli pomyliłem działy, proszę o przeniesienie.

 

Za wszystkie porady z góry dziękuje. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Próbowałeś korzystać z serwisu Baselinker? Ma obłędna liczbę różnych integracji. U nas integruje sprzedaż między Allegro i Prestashopem. Ma wewnętrzny magazyn (ale i ogrania programy magazynowo księgowe. Do tego masę integracji z przewoźnikami.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...