Jump to content
  • 0

Brak marek na stronie głównej


AnimaVillis

Question

Cześć,

Chciałbym wyświetlać loga marek, które mam na sklepie na stronie głównej. 

Próbowałem z wrzuceniem tego z pliku .tpl jednakże wyświetla mi się tylko napis marki.

Jakieś konkretne informacje gdzie znaleźć pliki za to odpowiedzialne lub ewentualnie jak zduplikować slider aby marki działały na tej samej zasadzie?

Edited by AnimaVillis (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
13 hours ago, endriu107 said:

Zmienić? Wystarczy umiejętnie skopiować moduł tak aby działał w dwóch instancjach niezależnie. I raczej nikt nie poda poradnika krok po kroku ponieważ nie jest to zmiana w jednym pliku jednej linii kodu.

Dokonałem zmian we wszystkich plikach moduły zmieniając linijki związane ze sliderem tak aby wskazywał na moja nazwę "ps_brandslider" dodałem do theme.yml wpis który mówi w której części ma być wyświetlany, plik tpl również został utworzony, dlaczego nie pokazuje mi go w modułach? Sam moduł działa prawidłowo tzn. dodanie, edycja, usunięcie marki, którą chciałbym umieścić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
48 minutes ago, endriu107 said:

Nie bardzo rozumiem piszesz że moduł działa i jednocześnie ni widzisz go na liście modułów? To skąd wiesz ze działa? 

Jak już wcześniej wspomniałem w sieci są gotowe darmowe rozwiązania które sprawdza się lepiej od przerobionego modułu slidera.

 

W panelu administratora działa w modułach go widzę itp. ale wyświetlić nie jestem w stanie go na stronie głównej.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...