Jump to content
  • 0

Błąd w module bluemedia


Marcin Wagh

Question

Witam,

chce wdrożyć do sklepu (presta 1.7.8) płatności bluemedia. Już przy instalacji wyskakuje błąd że instalacja się nie powiodła ... klikam spróbuj ponownie i niby się moduł instaluje ale po wejściu do konfiguracji wyskakuje mi błąd:

obraz.thumb.png.f16a3a524e9d12197b06c79c27d9add8.png

Nie wiem o co chodzi i nie mogę znaleźć odpowiedzi co może być nie tak. Może ma ktoś jakieś pomysły?

Przy próbie odinstalowania pojawiał się błąd że nie mam uprawnień do tego (mimo ze jesstem adminem)

zgrywałem cały moduł jeszcze raz przez ftp ale też nic

Proszę o pomoc

pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
14 minut temu, Marcin Wagh napisał:

Ustawienia są ok, php też wg wytycznych instrukcji jest ok

Zainstalowałem na 1.7.8.7 i PHP 7.4 z https://github.com/bluepayment-plugin/prestashop-plugin-1.7/releases/download/v2.8.4/bluepayment.zip

Zobacz czy debug Ci coś więcej powie. Usuń moduł, wyczyść pliki ręcznie. Usuń cache z folderu VAR.

Screenshot 2022-12-27 at 22-05-52 Blue Media - Konfiguracja • Przykładowy sklep.png

Edited by ComGrafPL (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam ten sam problem. Wersja Presty 1.7.8.8 PHP 7.4.33. Nie pomaga instalacja przez zaplecze ani dogranie plików ręcznie i czyszczenie cachu.. Serwer stoi na MyDevil, w trybie debugowania nic się nie pojawia dodatkowego. Przy próbie konfiguracji wyskakuje błąd: "Kontroler AdminBluepaymentPayments jest niedostępny bądź uszkodzony." Czy komuś udało się naprawić błąd? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12/31/2022 at 4:15 PM, atherom said:

Mam ten sam problem. Wersja Presty 1.7.8.8 PHP 7.4.33. Nie pomaga instalacja przez zaplecze ani dogranie plików ręcznie i czyszczenie cachu.. Serwer stoi na MyDevil, w trybie debugowania nic się nie pojawia dodatkowego. Przy próbie konfiguracji wyskakuje błąd: "Kontroler AdminBluepaymentPayments jest niedostępny bądź uszkodzony." Czy komuś udało się naprawić błąd? 

Cześć,

Niestety, ale żadnego błędu nie ma. Zainstalowałem moduł na preście 8 i działa prawidłowo. Macie albo problem z konfiguracją serwera albo podczas wysyłania coś wam pliki szwankują, link który podaje kolega wyżej działa.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za weryfikację, a możesz powiedzieć jaką wersję PHP masz? Inne moduły instalują się normalnie więc może to kwestia wersji PHP (w dokumentacji modułu nie ma określonej minimalnej wersji..) z góry dziękuję za odpowiedź 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
9 minutes ago, atherom said:

Dzięki za weryfikację, a możesz powiedzieć jaką wersję PHP masz? Inne moduły instalują się normalnie więc może to kwestia wersji PHP (w dokumentacji modułu nie ma określonej minimalnej wersji..) z góry dziękuję za odpowiedź 

U mnie jest 7.3 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, atherom said:

Eh to już nie mam pomysłu, trudno skorzystam z innej bramki. Dzięki za chęci. Pozdrawiam

Zobacz co Ci same logi serwera mówią skoro debug nic nie mówi. Ja miałem problem preste 8 zainstalować na serwerze gdzie php 8 było więc może gdzieś tam leży problem

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 1/2/2023 at 5:09 PM, SoftSell said:

Z tego co wiem BlueMedia miało awarię, na innych systemach została już zażegnana. Trzeba poczekać.

Ja musiałem przejść na na preste ciut niżej i działa teraz ok... coś jest nie tak z instalacją na 1.7.8.8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...