Jump to content

Strona przeniesiona z serwera na localhost nie wyświetla się


OlbudMaciej

Recommended Posts

Przeniosłem sklep z serwera na lolalny XAMPP według tego poranika:
https://www.prestashop.com/forums/topic/447326-moving-prestashop-from-server-to-localhost-how/

Zmieniłem przyjazne linki, podmieniłem dane w tabelach.
W back-office widzę produkty, jakie powinny się na stronie znaleźć, wszystkie elementy jak kategorie itp w backoffice wyświetlają się poprawnie. Zakładam, że wszystkie elementy konfiguracji wykonałem poprawnie a mój problem wynika z np. wysypanego pliku ale nie mam pojęcia, który to może być.
Niestety front strony wygląda dziwnie i nie mam pojęcia, z czego to może wynikać... W taki sposób wygląda każda strona: 
Co może być tego przyczyną? 


 

image.png

Link to comment
Share on other sites

 

36 minutes ago, atomek said:

Spróbuj zainstalować ionCube,

https://www.ioncube.com/loaders.php

Zainstalowałem,
teraz wyświetla się przy wejściu w główny katalog: 

Zaś gdy chcę wejść w panel backoffice: 
image.png.c2a56ba5ca9075be20e88c767505f4e8.png
może problem faktycznie wynika z tego modułu. Usunąłem jego folder z katalogu "modules". Wtedy mogłem zalogować się do backoffice, ale nie mogłem wciąż wejść na stronę front office. Pojawiał się HTTP ERROR 500. 

 

image.png

Niestety nie mogę tego modułu odinstalować z backoffice bo jak katalog z nim jest w "modules" to back office nie działa. 
Wiesz może, jak mogę go odinstalować bez wchodzenia do backoffice, tak żeby został usunięty kompletnie. 

 

 

 

Edited by OlbudMaciej (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, OlbudMaciej said:

 

Zainstalowałem,
teraz wyświetla się przy wejściu w główny katalog: 

Zaś gdy chcę wejść w panel backoffice: 
image.png.c2a56ba5ca9075be20e88c767505f4e8.png
może problem faktycznie wynika z tego modułu. Usunąłem jego folder z katalogu "modules". Wtedy mogłem zalogować się do backoffice, ale nie mogłem wciąż wejść na stronę front office. Pojawiał się HTTP ERROR 500. 

 

image.png

 

 

 

Temat ogarnięty. Dzięki wszystkim za pomoc. Włączyłem wyświetlanie błędów w definex.php i okazało się, że 2 moduły były zabezpieczone jak pisał @Daresh. Usunąłem pliki z katalogów tych modułów i wszystko działa jak należy :). Nie wiem, czy ioncube pomógł w jakikolwiek sposób, ale zainstalowałem również. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...