Jump to content

Nelze dokončit objednávku - VYŘEŠENO!


illhexapod

Recommended Posts

Čaues, může mi prosím někdo poradit?! nejsem si vědom, že bych nějak rapidně zasahovat do systému krom počeštění pár věcí... nic méně jsem zkusil objednat zboží a na posledním kroku "Potvrzuji objednávku" se "nic" nestane vypadá to, že objednávka se odeslala ale zůstane prázdná stránka bez pravého sloupce a nevidím ani žádnou hlášku. v adminovi se ukážou....

nemá někdo tušení ?
díky za jakoukoli radu!

Link to comment
Share on other sites

s tím jsem se taky jeden čas pral a zjistil jsem že mi to dělal dobírkový modul ... stačilo dat jiny. Dal jsem tam cashondeliverywithfree a je klid ... Ale nerikam ze to musi byt zrovna ono

Link to comment
Share on other sites

je ale zajímavý, že v jakmile se přihlásím na FO v Historii objednávek jsou vidět všechny... :(


Stalo se mi něco podobného, když hosting dělal nějaké úpravy. Objednávka končila bílou stránkou a v BO sice byla zaznamenána, ale u objednaného zboží nebyly např. atributy. Vyřešil to upgrade na vyšší verzi.
Zkus se zeptat na tech. podpoře hostingu, jestli poslední době něco neměnili.
Link to comment
Share on other sites

ještě rychlé info. u jiného PS na stejném hostingu mi to psalo že nejsou platební moduly k dispozici tak jsem smazal nastavení ship to pay a šlo to v pořádku - tak nevím .... u toho problémového jsem zkoušel i modul ship to pay smazat ale bohužel žádná změna (

Link to comment
Share on other sites

Příčin může být samozřejmě víc - pokud to dřív fungovalo a najednou přestalo, může to být hosting. Pokud to nefunguje od začátku, může to být plat. modulem. Zkus odinstalovat všechny platební moduly a nechat jen ty, které jsou v základním balíku.

Link to comment
Share on other sites

Tak chlapi, kápnul jsem na to!! jsem vůl :) začalo to tím, že jsem se snažil přepsat hlavičku mailů co chodili v EN - podle tohohle návodu... Název emailu po objednávce po té všechny objednávky nešli dokončit... divný... ze zoufalství jsem to zkusil vrátit zpět a hle, funguje vše jako na začátku až na to, že příchozí mail Order confirmation i po přepsání zůstal stejný :D

Každopádně děkuji za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...