Jump to content

To module "product comments" του Prestashop εμφανίζει μόνο τη γενική βαθμολογία και όχι τα επιμέρους κριτήρια ??


d3s1gn3r

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά. Έπαιξα λίγο σήμερα με το module "productcomments" (σε Prestashop 1.7.8.7 ) και έχω μια απορία. Στο back office μπορείς να προσθέσεις όσα κριτήρια θέλεις ώστε να μπορούν οι χρήστες να αξιολογούν ένα προϊόν βάσει διαφορετικών κριτηρίων. Για παράδειγμα στα προϊόντα που είναι ρούχα, εχω βάλει ως κριτήρια (Ποιότητα, Εφαρμογή στο σώμα κλπ).

Έτσι όταν κάποιος κάποιος γράφει μια αξιολόγηση για τα προϊόντα αυτά του εμφανίζει τα 5 αστερακια για κάθε ένα απο αυτά τα κριτήρια για να ψηφίσει. Μέχρι εδώ όλα καλα. Το θέμα που έχω είναι οτι αφού ο χρήστης υποβάλει την αξιολόγησή του και πάω στη λίστα με τις αξιολογήσεις όλων των πελατων κάτω από το προϊόν εμφανίζει μόνο τη γενική μέση βαθμολογία απο όλες τις αξιολογήσεις και δεν εμφανίζει τη μέση βαθμολογία για κάθε ένα απο τα επιμέρους κριτήρια  που ανέφερα πιο πάνω!


Το έχει φτιάξει κάποιος στο site του ή μήπως γνωρίζει πως μπορούμε να εμφανίσουμε στην λίστα των αξιολογήσεων και την μέση βαθμολογία ανα κριτήριο πχ (Ποιότητα: Μέση βαθμολογία 3/5,   Εφαρμογή στο σώμα: Μέση βαθμολογία 4/5 κλπ).

Ευχαριστώ

Edited by d3s1gn3r (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...