Jump to content

Email obvestila


Lordhuman

Recommended Posts

Pozdravljeni,

imam težavo z modulom za Email obveščanje (Mail Alerts), modul se je namestil iz trgovine v ozadju spletne stran, vstavil se je email na katerega bi naj obvestila se pošiljala ampak zadeva ne deluje. V primeru novega naročila ali naročila na novice stranka normalno dobi na email obvestilo, na email določen za skrbnika za novo naročilo pa obvestilo ne prispe?

Ima mogoče kdo kakšne podobne izkušnje?

Nameščena je Prestashop 1.7.8.7 in modul v2.4.0 (Opozorila E-pošte).

Hvala.

Lp, Mihael

Link to comment
Share on other sites

Zdravo,

 

hvala za odgovor, imam nastavljene lastne SMTP nastavitve... In ostali maili delujejo, samo ta za naročila oz. preko tega modula ne...

Še mogoče kakšna ideja? Mogoče kak hook ni pravilno nastavljen, sem preveril in niti ni možnosti dodat kakšnega...

Lp, Mihael

Link to comment
Share on other sites

Zdravo,

to opcijo sem že sprobal, ampak sem takoj po ponastavitvi spremenil nastavitve, izklopil opciji Dobavljivost izdelka in Ni na zalogi, zdaj sem pustil vse vklopljeno in obveščanje deluje, očitno je bila to težava.

Hvala za pomoč. ;)

 

Lp, Mihael

Link to comment
Share on other sites

Sem očitno prehitro napisal, da zadeva deluje. Sem pomotoma nastavil enak mail kot s katerim sem oddal naročilo :)

Sem zdaj naredil še par naročil z različnimi maili in obvestilo o novem naročilu ne prispe, kaj še lahko naredim?

Hvala.

Lp, Mihael

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...