Jump to content

Wyświetlanie cen produktu


Andrejkov

Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie, a mianowicie na moim sklepie PS. 1.7, na karcie produktu np. dla waluty Euro zapis cenowy dla języka polskiego wygląda tak: 225,00 € natomiast jak zmienię na j. niemiecki ten zapis zmienia się na: € 225,00. Tutaj powstaje moje pytanie w którym miejscu mogę zmienić ten zapis aby dla wybranego języka wyświetlał się ten zapis w taki sposób: 225,00 €. Dokładnie chodzi mi aby symbol waluty był po cenie, a nie przed. W kodzie strony mam tylko zmienną "product.price_amount", która zwraca cenę z symbolem waluty. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

W wersji 1.7 były chyba 3 razy zmieniane sposoby wyświetlania walut ale z tego co kojarzę to chyba już od wersji 1.7.6 masz to w Międzynarodowe > Lokalizacja > Waluty > Edycja Waluty i na dole w edycji dla danych języków można ustawić format wyświetlania.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, endriu107 said:

W wersji 1.7 były chyba 3 razy zmieniane sposoby wyświetlania walut ale z tego co kojarzę to chyba już od wersji 1.7.6 masz to w Międzynarodowe > Lokalizacja > Waluty > Edycja Waluty i na dole w edycji dla danych języków można ustawić format wyświetlania.

Faktycznie jest. Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...