Jump to content

Moduł Karta podarunkowa - konfiguracja


mkomorowski@interia.

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z modułem: Karta podarunkowa - sprzedawaj kody rabatowe z mypresta.eu. Support w mypresta.eu nie odpowiada. Po zakupie zobaczyłem na forum, że jest jakiś problem z mypresta.eu/Vekia.  

Po skonfigurowaniu modułu, wykonałem testowy zakup. Pieniądze wpłynęły przez Przelewy24 na konto, ale nie otrzymałem kodu rabatowego. Pomimo, że pieniądze przeszły na konto w przelewy24 to status zamówienia w Prestashop wisi na: Oczekiwanie na płatność Przelewy24.

W ustawieniach generalnych ustawiłem jak poniżej w załączniku. Proszę o pomoc jak ustawić żeby działało prawidłowo.

Prestashop w wersji 1.6.1.24

 

 

presta2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tryb debugowania włączony. Przy próbie ręcznej zmiany statusu na "Płatność Przelewy24 przyjęta" wyświetla się:

Property Discount->reduction_amount is not valid
at line 917 in file classes/ObjectModel.php

reszta na załączonym prtscreenie.

Czy wygląda na to że coś ze zniżką źle skonfigurowałem? 

 

debugmode.png

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłem reduction_amount (było testowo kwota po przecinku) na pełną liczbę. I moduł zadziałał - płatność w zamówieniach i na przelewy24 przeszła prawidłowo:)

Po zakupie testowym otrzymałem również maila z kodem rabatowym - więc chyba problem rozwiązany:)

endriu107

dziękuje za naprowadzenie z debugowaniem:)

 

Edited by mkomorowski@interia. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie koniec problemów. Ogólnie moduł działa ale po testowym zakupie w sklepie karty rabatowej otrzymuję maila (printscreen w załączeniu) z kodem i linkiem do pobrania pdf'a. Jak klikam [pobierz pdf] znowu błąd 500. Włączyłem debug mode ale nic się nie pojawia tylko błąd 500. W konfiguracji modułu dotyczącym pdf'a znalazłem taki opis: 

Moduł wykorzysta ten plik szablonu pliku pdf do wygenerowania karty rabatowej
Szablony plików wyświetlane w tej sekcji muszą znaleźć się w katalogu modules/giftcertificate/pdf/en/
Nie zapomnij umieścić plików .txt w pozostałych katalogach języków wykorzystywanych przez Twój sklep

Nie bardzo wiem jak tą informację wykorzystać, żeby pdf się generował i można go było pobrać.

Podpowie ktoś co mam zrobić?

 

 

pdf1.png

karta.png

Edited by mkomorowski@interia. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...