Jump to content

Modulul de cautare fatetata nu permite afisarea produselor in paginile de categorie, chiar daca am actualizat versiunea de Prestashop la 1786


Recommended Posts

Am observat ca au disparut produsele din paginile de categorie, fara sa fac nimic deosebit in magazin.

Am incercat sa gasim cauza, pana la urma am gasit ca modulul de Cautare fatetata este cel care provoaca aceasta anomalie.

Acum este dezactivat, dar am nevoie de o asemenea cautare pt a filtra la cautare.....nu gasim solutia.

A mai intalnit cineva aceasta problema?

Ma gandesc sa migrez pe alta platforma, Presta are permanent anomalii si pierd mult timp sa le rezolv.

Magazin: https://mobilaok.ro

Multumesc anticipat pentru ajutor.

Am activat si modul de afisare anomalii si nu am reusit sa gasim cauza, ceva instalat acum cred ca intra in conflict cu acest modul...nu reusim sa ne dam seama ce alt modul este cauza.

Am actualizat si instalat ultima versiune de modul pt Cautare fatetata, am actualizat toate modulele din site...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut,

Nu este bine sa actualizezi nimic daca nu cunosti platforma si nu ai aptitudini de programare.

PrestaShop este o platforma buna si stabila daca sti sa o mentii.

De aici nu prea te ajuta nimeni fara bani.

Daca ai umblat si actualizat toate modulele si versiunea PrestaShop este mai veche este posibil sa existe unele incompatibilitati care trebuie rezolvate.

Ai dezactivat modulele din Cpanel/File Manager sau din back ofiice?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...