Jump to content

Problem z modułem Nawigacja fasetowa


Andrejkov

Recommended Posts

Witam,

Mam dziwny problem z modułem nawigacja fasetowa, a mianowicie  w filtrach kategorii mam ustawiony filtr stanu magazynowego. Problem w tym, że wyświetla mi on 3 opcje ,a powinien 2. "W magazynie", "Niedostępne", "Available". Opcja "Available" wyświetla to samo co "W magazynie", tutaj powstaje moje pytanie, w jaki sposób usunąć opcję "Available" z listy?

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

 

fltr.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2022 at 3:51 PM, ComGrafPL said:

Ludzie mają z tym problem po aktualizacji tego modułu. Pewnie jakiś bug. Możesz ukryć go w css. Lub spróbować zainstalować starszą wersję ewentualnie poczekać na jakiś update.

Witam,

Dziękuję za informacje. Próbowałem ukryć ten element poprzez css ale nie byłem w stenie tego zrobić "display:none;", "visibility: hidden;" nie działają dla tego elementu.

Jesteś w stanie podpowiedzieć w jaki sposób mogę skutecznie to ukryć w CSS?

Link to comment
Share on other sites

W css będzie to ciężko ukryć ponieważ nie ma tam nic unikalnego do czego można się odnieść, wydaje mi się że najlepszym sposobem było by po prostu usunięcie tego z kodu modułu, ewentualnie jeśli sklep ma aktywny tylko jeden język to zmiana tego na sztywno w kodzie.

Link to comment
Share on other sites

Tak poza tym, opcje "W magazynie" i "Available" działają w różny sposób.

Opcja w "W magazynie" pokazuje produkty których stan magazynowy jest >=1.

Opcja "Available" pokazuje produkty które można w danej chwili dodać do koszyka, czyli w sekcji "Preferencjach dostępności" (zakładka Ilość) produkt ma ustawione "Pozwól zamawiać" gdy nie ma na stanie.

Edited by atomek
korekta (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...