Jump to content

Blok wyboru języka


993914_1508427817

Recommended Posts

Dla elementu .language-selector .dropdown-menu masz ustawione width: 100%;, ustaw to na auto lub usuń.
Szukaj w plikach css, teraz w sklepie jest włączony cache i trudno powiedzieć gdzie to siedzi.

Możesz też nadpisać tę regułę w pliku themes/TWOJ_SZABLON/assets/css/custom.css

.language-selector .dropdown-menu {
    width: 100% !important;
}


po zmianach wyczyść cache

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 993914_1508427817 said:

Działa dziękuje ;)

Rozwiązanie z zastosowaniem "auto" od @atomek zamiast % jest lepsze i moim zdaniem takie powinno być zastosowane ponieważ w przyszłości eliminujesz ewentualne poprawki kodu przy zmianie długości nazw języków.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, endriu107 said:

Rozwiązanie z zastosowaniem "auto" od @atomek zamiast % jest lepsze i moim zdaniem takie powinno być zastosowane ponieważ w przyszłości eliminujesz ewentualne poprawki kodu przy zmianie długości nazw języków.

Pewnie jest tak jak mówisz ale dla mnie jako laika najprościej było wkleić to co podał ComGraf :) rozwiązanie atomka jest dla mnie nie zrozumiałe chociaż dzięki niemu wiedziałem gdzie wkleić to co napisał comgraf także chłopaki dzięki jest wszystko picabelo :) 

Teraz mam inny problem ...

Vertical menu - po polsku wyświetla się ładnie w jednej lini a na innych językach się piętruje przez co nie wygląda to dobrze ktoś wie jak to zmienić ?


 

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...