Jump to content

komunikat dostępności przy zwiększaniu koszyka


odeg

Recommended Posts

Cześć,

Prestashop 1.6.1.24

Czy jest sposób żeby pojawiał się drugi z dostępnych komunikatów dostępności na zakładce ilość na stronie produktu(tekst gdy ilośc = 0), ale przed wyzerowaniem ilości na zapleczu?

Mam u siebie produkt "a" i mam go w ilości 2 sztuki. Ustawione w panelu "pozwól zamawiać", klient zamawia to co na magazynie faktycznie i to co będzie.

Klient dodając do koszyka kolejną sztukę, wciąż widzi "na magazynie"(pierwszy z komunikatów ustawianych w dostepności(tekst gdy stan dodatni)) a powinien widzieć to przy 2 sztukach, natomiast przy 3 tekst powinien się zmienić na "czas dostawy 14 dni".  Bo 2 są, a na trzecia trzeba poczekać, ale też jest do kupienia. Test się zmienia ale tylko po wyzerowaniu produktu. A chodzi o to żeby wskakiwał przy dodaniu sztuki z poza ilości fizycznie dostępnej. 

 

W Prestashop 1.7 tak to działa. Czy da się to zrobić w 1.6?

 

 

 

availibility.png

Edited by odeg
more info (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

kombinuję z warunkiem w product.tpl ale nie wiem jakie to zmienne. W 1.7 product-add-to-cart.tpl i ... if $product.availability == 'available' , a w 1.6 szukam i próbuję : ...elseif $product->quantity <= 0 || $product->available_for_order > $product->quantity} label-warning...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...