Jump to content

nie aktualizują się statusy płatności imoje


Maroonio

Recommended Posts

Witam, mam problem z modułem imoje
Po przyjęciu i zaksięgowaniu płatności w panelu imoje, nie zmieniają się statusy (w trybie testowym i normalnym) - status cały czas pozostaje na "oczekiwanie na płatność". Konfiguracja samego modułu jest zrobiona poprawnie. 

Link to comment
Share on other sites

To samo mieliśmy z wtyczką od Blue Media na 1.7. Status cały czas pozostawał na " Blue Media: płatność w trakcie realizacji".  Po kilku dniach walki odpuściliśmy temat i przeszliśmy na Przelewy24.

Dział techniczny Blue Media miał to w d.... "U nas działa" :) Może imoje mają lepszą obsługę?

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze... Kontakt z imoje (przynajmniej z tą osobą, na którą trafiłem) to droga krzyżowa... Mam wrażenie, że ma koło fortuny z zapisanymi możliwymi rozwiązaniami i po prostu nimi rzuca... na zasadzie: "Może zadziała". W sprawie uczestniczy już imoje, deweloper, obsługa serwera oraz oczywiście nasz sklepowy team (pełnimy juz bardziej rolę obserwatora jak w meczu ping-pongowym...). Deweloper prosi o logi z błędami... imoje nie może mi ich udostępnić, serwer za bardzo nie umie pomóc.
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...