Jump to content

PrestaShop - jego możliwości i moje oczekiwania


Universis

Recommended Posts

Choć założyłem tutaj konto blisko rok temu, teraz dopiero piszę swój pierwszy post - Witam więc Wszystkich.

Jak większość - chciałbym wykorzystać PrestaShop do prowadzenia sklepu, więc na początek moje pytanie jest
o możliwości PrestaShop. Podejrzałem od "kuchni" inny sklep, nie wiem czy bazuje on na PrestaShop, ale ma
następujące własności które chciałbym mieć w swoim sklepie. I tak na przykładzie:

1  Klient klika w sieci i wybiera kilka produktów i to pojawia się u mnie na liście jako zamówienie.
2. Ja chodzę po magazynie i zbieram zamówione rzeczy i przynoszę je pod skaner barcodów.
3. Skanuję wszystkie kody na tych detalach i jak jest wszystko w porządku to okienko skanowania się
    zamyka, automatycznie drukowana jest faktura i label z adresem do wysyłki, gotowy do przyklejenia na paczkę.
4. Dodatkowo system "wyrzuci" podczas skanowania jeśli nastąpiła pomyłka w przyniesionych rzeczach bo któraś
    jest niewłaściwa dla danego zamówienia.

Niem wiem czy przypadkiem wszystko to ma być osiągnięte przy pomocy PrestaShop, być może część z tych czynności trzeba by "zlecić" któremuś z pakietów LibreOffice (dawniej OpenOfiice) - odpowiednik MS Office pod Linuxem bo pod nim pracuję. Jestem początkującym, stąd "nieporadność" mojego postu. Proszę o pomoc w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...