Jump to content
  • 0

Dodawanie ilości w "Produkt z kombinacjami"


lukruk33

Question

Witam

Mam pytanie odnośnie ustawienia ilości w funkcji "Kombinacje" przy produkcie. Wygenerowanie kombinacji i wstawienie ilości w pola nie jest niczym skomplikowanym. Jednakże zastanawiam się w jaki sposób ustawić aby można było wstawić ilość sztuk danego produktu z możliwością kombinacji w postaci paczek.

Standardowo przy kombinacjach możemy ustawić różne parametry danego produktu (zmienne) i przyporządkować ilości do konkretnego produktu w wybranych parametrach. A co jak mamy jeden produkt (bez zmiennych) i chcemy ustawić aby można było go kupić jako 1 szt. albo 20szt. (paczkę). Presta ma taką możliwość ?. Mam np 16000szt. produktu, który mogę sprzedawać pojedynczo, bądź w paczkach po 20szt. W momencie zamówienia 5 szt. ilość ściągana byłaby w magazynu. Ale również przy zamówieniu 2 paczek (np 2x20=40szt.) ilość 40 szt. ściągana by była z magazynu.

Bardzo proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak też ustawiłem

Jednak jak zrobić aby po wybraniu "paczki 20szt" ściągało ze sklepu 20 szt produktu. Aktualnie w kombinacjach mogę ustawić ilości przy 1sz. i przy 20szt.:

https://www.sklep.codziennaporcja.com/przyprawy-i-zioła/23-ziele-angielskie-5904384660117.html

Ale jak ustawić aby wyświetlała się przy wyborze atrybutu jedna wartość i w zależności od wyboru aby zdejmowało z magazynu 1 bądź 20 szt. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli nie programujesz to sobie nie poradzisz sam. Chodzi o to żeby napisać kod w javascript gdzie wskażesz przyciski kombinacji 1 szt i 20 szt, pod nie podpinasz akcję wykrycia kliknięcia i na tej podstawie aktualizujesz wartość sztuk dodawanych do koszyka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...