Jump to content
  • 0

Zmiana struktury URL-i


Marketer

Question

Cześć,
Mam jeszcze jeden problem. Zmieniam strukturę URL-i na swoją własną. Zmiana się zapisała, ale po jej wprowadzeniu, wszędzie wyświetla mi na froncie, że "Produkt nie jest już dostępny", gdy klikam w którykolwiek z produktów. Co tu się mogło zadziać?

Mało tego chciałem zrobić testy dotyczące struktury, żeby spróbować rozkminić, co jest grane i zauważyłem, że niejednokrotnie presta nie zatrybiła zmian w danej strukturze URL-a, np. zmieniłem testowo strukturę na inną, kliknąłem Zapisz i po przeładowaniu strony znów zobaczyłem taką strukturę, jak przed wprowadzoną zmianę. Jakby system kompletnie zignorował to, co wpisuję. Czy to jakis znany problem?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

@ComGrafPL zmieniłem nazwy katalogów cache, sessions i logs według twojej sugestii i nic się nie zmieniło, tj. nadal mam problem z wejściem na stronę produktu.
Po zmianie struktury URL-i dla kategorii wszystko działa prawidłowo, a dla produktów wyświetla mi się komunikat, że "No products available yet".
Przy czym dodam, że przed zmianą struktury URL-a dla produktów, wyświetlały się one prawidłowo.

Dziwna sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 minutes ago, Marketer said:

@ComGrafPL zmieniłem nazwy katalogów cache, sessions i logs według twojej sugestii i nic się nie zmieniło, tj. nadal mam problem z wejściem na stronę produktu.
Po zmianie struktury URL-i dla kategorii wszystko działa prawidłowo, a dla produktów wyświetla mi się komunikat, że "No products available yet".
Przy czym dodam, że przed zmianą struktury URL-a dla produktów, wyświetlały się one prawidłowo.

Dziwna sytuacja...

Wyłącz friendly url. Zapisz. Włącz i zapisz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@ComGrafPL zrobiłem, jak napisałeś i nic to nie dało. Dalej widzę "Produkt nie jest już dostępny".
Pomyślałby, że stało się coś w trakcie migracji sklepu, ale tak, jak napisałem - zanim zmieniłem strukturę URL-i dla produktów, wyświetlały się one prawidłowo z ustawieniami standardowymi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 minutes ago, Marketer said:

@ComGrafPL zrobiłem, jak napisałeś i nic to nie dało. Dalej widzę "Produkt nie jest już dostępny".
Pomyślałby, że stało się coś w trakcie migracji sklepu, ale tak, jak napisałem - zanim zmieniłem strukturę URL-i dla produktów, wyświetlały się one prawidłowo z ustawieniami standardowymi.

Możesz zrobić screena z ustawień struktury i ewentualnie pokazać url jakiegoś produktu. Może być na priv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...