Jump to content
  • 0

Problem z dodawaniem opisów kategorii i tekstów w zakładkach


Sandra2599

Question

Hej, 

Na sklepie nałożony jest szablon, który był zaprojektowany indywidualnie dla tego sklepu. My odkupiliśmy sklep i próbuje podmienić i przekształcić sklep na zupełnie inną tematykę :) Problem polega na tym, że nie jestem w stanie pisać w polach, w których normalnie wprowadza sie opisy, np. kategorii, produktów, a także nie jestem w stanie napisać nic w zakładce regulamin, polityka prywatności itp.
Informacja o użytych znakach nie jest interaktywna - nie zmienia się podczas wpisywania liter, można ją też normalnie usunąć. Po zapisaniu opisu nic się nie dzieje, na stronie nic sie nie pojawia, a gdy ponownie wejdę w edycję danej kategorii czy zakładki to pole opisu jest puste. 
Mam też problem z usuwaniem niepotrzebnych kategorii czy produktów. okienko usuwania rozmywa sie, a przycisk usuń w żaden sposób nie reaguje. Jedyna opcja to ustawienie kategorii jako nieaktywna. 

 

Czy jest możliwość żeby jakoś to zmienić? Czy te błędy może generować szablon? Jest on naprawdę fajnie zrobiony i chciałabym żeby został ale nie mam pojęcia co poradzić na te błędy. Dodam, że nie miałam styczności z tą tematyką, nie znam się specjalnie :) Choć zaplecze prestashop działa dość intuicyjnie to pomyślałam, że może robie coś źle. Jednak obejrzałam kilkanaście filmów na ten temat, przeczytałam kilka poradników i ze wszystkich materiałów wynika, że to w moim sklepie jest problem.

presta1.png

presta2.png

presta3.png

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
22 godziny temu, endriu107 napisał:

Jaka jest ustawiona wersji PHP na serwerze?

Dzięki za zainteresowanie. Takie informacje znalazłam:
 

Informacja o serwerzeLinux #1 SMP Mon Jun 29 09:55:57 EDT 2020 x86_64

Wersja oprogramowania serwera:Apache/2

Wersja PHP:7.4.27

Limit pamięci:2024M

Maksymalny czas wykonywania:600

Maksymalny rozmiar pliku do przesłania:1640M

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...