Jump to content

Moduł OPC


Marek1976

Recommended Posts

Zobacz ostatnio instalowałem u klienta https://www.knowband.com/pl/prestashop-free-one-page-checkout

i dodatkowo darmowa wersja ! wersja pełna ma więcej funkcji ale darmowa tez super się nadaje i jak za free to czemu nie a dodatkowo zakupy na jednej stronie są tłumaczone w konfiguracji i mają sporo opcji nawet we wersji darmowej i działają również na szablonach płatnych :)

Edited by przemex (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 14.04.2022 o 12:11 PM, krzysiek_web napisał:

Sprawdź wersję od knowband.

Serwis tam raczej leży i kwiczy. Są zupełnie głusi na moje zgłoszenia problemów i przede wszystkim poprawienie tłumaczenia. Instalacja tego OPC wiąże się z poprawkami tłumaczenia (moja przygoda z tym konkretnym modułem zakończyła się na wersji 7.0.x, gdzie zaczęła się od wersji 2.0). Później wszystkich klientów mających ten moduł przerzuciłem na One Page Checkout PS od presteam shop. I jak na razie nie mam z nim problemów. Dużo fajniejsze tłumaczenie i większa swoboda konfiguracji. A do tego rozgraniczenie po stronie klienta adresów (1 adres wpisany jako adres fv, drugi dostawy i klient widzi tylko po jednym adresie w obu tych polach, a nie jak w standardzie każdy adres dostępny jest zarówno w dostawie jak i fv).

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm serwis mi odpowiada sprawnie - często odpowiedź w ten sam dzień.

Tłumaczenie jest fatalne przyznaję ale to można łatwo zmienić więc nie uważam tego za wadę.

Podanego przez Ciebie rozwiązania szczerze nie testowałem ale miałem od tej firmy rozwiązanie dot. filtrowania i w zasadzie do dziś działa w porządku.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, krzysiek_web napisał:

Hmm serwis mi odpowiada sprawnie - często odpowiedź w ten sam dzień.

Tłumaczenie jest fatalne przyznaję ale to można łatwo zmienić więc nie uważam tego za wadę.

Podanego przez Ciebie rozwiązania szczerze nie testowałem ale miałem od tej firmy rozwiązanie dot. filtrowania i w zasadzie do dziś działa w porządku.

To że odpowiadają to jedno, ale brak rozwiązania problemów to drugie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 4/29/2022 at 10:00 PM, () Maciej () said:

Serwis tam raczej leży i kwiczy. Są zupełnie głusi na moje zgłoszenia problemów i przede wszystkim poprawienie tłumaczenia. Instalacja tego OPC wiąże się z poprawkami tłumaczenia (moja przygoda z tym konkretnym modułem zakończyła się na wersji 7.0.x, gdzie zaczęła się od wersji 2.0). Później wszystkich klientów mających ten moduł przerzuciłem na One Page Checkout PS od presteam shop. I jak na razie nie mam z nim problemów. Dużo fajniejsze tłumaczenie i większa swoboda konfiguracji. A do tego rozgraniczenie po stronie klienta adresów (1 adres wpisany jako adres fv, drugi dostawy i klient widzi tylko po jednym adresie w obu tych polach, a nie jak w standardzie każdy adres dostępny jest zarówno w dostawie jak i fv).

 

1.Czy moduł ingeruje w pliki szablonu czy ma swoje? tak żeby po deinstalacji mieć swoje autorskie zmiany w plikach szablonu?

2. dodaje do override klasę OrderOPCController.php zmieniając _getPaymentMethods()?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...