Jump to content
  • 0

Problem z modułem PS Facebook - brak produtktów w katalogu fb


marcinp1984

Question

Witam,

Mam problem z dodatkiem ps facebook. Nie wiem czemu nie chce mi dodać produktów do katalogu. O 4 dni, wszystko usuwam dodaje raz jeszcze i nic... :( W zeszłym roku na innym koncie fb odbyło się to bez problemu. Zmienił się jednak asortyment sklepu i docelowe konto na fb stąd zmiana. Niestety jak dotąd bez skutków. Co może być nie tak? Wygląda to tak jak w załączniku.

Screenshot 2022-04-08 at 11-02-48 Facebook • SayStyle.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mam podobny problem z tym, że mojego katalogu od 3 dni nie chce zsynchronizować. Cały czas widnieje informacja w żółtej tabelce: "Synchronizacja informacji o produktach PrestaShop z Facebookiem może trwać do godzin. Gdy produkty zostaną opublikowane, możesz zacząć oznaczać je na Instagram lub tworzyć reklamy na Facebooku." Problem w tym, że nie przesłało ani jednego produktu ani pozytywnie ani negatywnie - nic!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja osobiście już od dawna nie używam tego modułu u klienta. Polecam zrobić synchronizację ręcznie. Jeśli moduł dostarcza gotowy link produktowy, dodać go ręcznie do FB i zrobić synchronizację. Jeśli będzie błąd, to znaczy, że moduł źle generuje i stąd ww błędy. Z tego co widzę, moduł, którego używam działa poprawnie i każdego dnia o północy wysyła plik. ( został ustawiony co 24h ).+

Ewentualnie próbować ten: https://addons.prestashop.com/pl/produkty-serwisach-spolecznosciowych/23671-facebook-dynamic-ads-pixel-shops.html

Edited by ComGrafPL (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...