Jump to content
  • 0

Produkty wyszły z kategorii


marzenakura

Question

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Just now, endriu107 said:

Wygląda tak jakby ktoś podczas importu wybrał import kategorii ale z plikiem produktów.

Czy możesz mi pomóc??? 

Sklep działał nie wiem co się stało backupy są robione ręcznie a co ktoś tam robił to nie mam pojęcia. 

538508839

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, endriu107 said:

Zgłoś się do osoby która zajmuje się importem produktów, ewentualnie przywróć ostatnia kopie bazy danych jeśli nie było zamówień w tym czasie.

Jak bym mogła do Niego się zwrócić to, bym nie szukała pomocy wszędzie gdzie się da. Osoba ta jest wylaczona - albo się wyłączyła. Mogę to ręcznie zrobić? Próbowałam, ale nie wychodzi mi to. Albo jak zrobić backup? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie znam tej firmy hostingowej, ale sugeruje skontaktować się z administracją i poprosić o przywrócenie kopii bazy danych sprzed daty kiedy zauważyliście błąd. Jeśli hosting robi kopie automatycznie a w zasadzie 99% hostingów współdzielonych robi to temat załatwią od ręki.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, endriu107 said:

Nie znam tej firmy hostingowej, ale sugeruje skontaktować się z administracją i poprosić o przywrócenie kopii bazy danych sprzed daty kiedy zauważyliście błąd. Jeśli hosting robi kopie automatycznie a w zasadzie 99% hostingów współdzielonych robi to temat załatwią od ręki.

Napisałam do nich. Czekam. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...