Jump to content
  • 0

Jak wyeliminować duplikaty podstron opisu kategorii


henryk55

Question

Opisy kategorii. Użytkownik w prosty sposób dodaje je z panelu. Jest to pożądane rozwiązanie, gdyż dodaje treść, której szuka robot Google. Niestety w przypadku wielu podstron kategorii opis ten jest powielany na każdej stronie, tworząc wewnętrzne duplikaty.

Podobno rozwiązanie jest dość proste. Należy w szablonie w miejscu wyświetlania opisu sprawdzić zawartość zmiennej $p i wyświetlać opis tylko dla $p równej 1. Wówczas opis będzie pojawiał się tylko na pierwszej stronie kategorii.

Gdzie tego mam szukać? Proszę o ścieżkę do plików folderów gdzie należy to zmienić.

Prestashop wersja 1.7.6.9

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuję za cenne wskazówki

W załączniku w pliku Word wstawiłem kompletny kod folderu product-list.tpl z wstawionym warunkiem odpowiedzialnym za dodatkowy opis kategorii pod produktami

Gdybyś był tak łaskaw i wskazał miejsce gdzie powinienem wstawić proponowany przez Ciebie warunek

Nie jestem tak mocny i nie chcę popełnić błędu. Podziękował H.

W pliku templates.docx

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Link który podałeś nie jest sklepem na prestashop i faktycznie problem jest ale u nich ale rozumiem że chcesz ten problem przenieść do siebie?

Nazwa kategorii jest w znaczniku H1, wydaje mi się że nie chcesz dublować kategorii w sklepie a taki rezultat będzie według google jeśli wyświetlisz ją na wszystkich podstronach kategorii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...