Jump to content
  • 0

ATJakubczyk

Question

Witam.

Posiadamy wykupiony szablon który miał wbudowane strony pokazane na pierwszym screenshocie. Niestety z niewiadomych mi powodów nie mogę edytować ich treści. Wszystko się zmienia bez problemy a treść wraca do stanu z początku. Gdy dla próby stworzyłem nową stronę, to po zapisaniu kasowało treść i była ona pusta. Jeszcze się nie spotkałem z takim problemem w prescie, czy ktoś jest w stanie doradzić co mam w takiej sytuacji zrobić?

Pierwszy skin pokazuje jaką treść ustawiłem, drugi co się wyświetla po jej zapisaniu, a trzeci co wyświetla się gdy ponownie wejdę w daną stronę.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W sumie to nie czyściłem. Czyli przy jakichś zmianach w ustawieniach systemowych muszę wyczyścić? Pamięta pan może w której zakładce presty to było?

Jeżeli chodzi o pamięć podręczną to mam ustawione czyszczenie przy każdej zmianie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W tej zakładce masz opcje czyszczenia pamięci podręcznej, poza tym o ile jest to kwesta związana z cache to wygląda jakby był po stronie serwera, w nazwa masz na pewno aktywny CDN poza tym możesz miec jeszcze dodatkowe cache włączony więc wyczyść wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 3/11/2022 at 5:40 PM, endriu107 said:

W tej zakładce masz opcje czyszczenia pamięci podręcznej, poza tym o ile jest to kwesta związana z cache to wygląda jakby był po stronie serwera, w nazwa masz na pewno aktywny CDN poza tym możesz miec jeszcze dodatkowe cache włączony więc wyczyść wszystko.

 

Zrobiłem obydwa czyszczenia i niestety nic się nie zmieniło. Nadal nie aktualizuje treści przy zmianie.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...