Jump to content

Registrace


Pajik

Recommended Posts

Neví někdo, jak při registraci v poli "Město" povolit zadání textu třeba "Praha 5" ? Toto pole nechce brát číslice, jen text, jinak napíše "1 chyba - špatné město". V kterém souboru se dá toto pole změnit ?

Link to comment
Share on other sites

Jirko, poradil by jsi mi ještě jednu věc. Také jsem se s tím docela babral a výsledek napůl. Přihlašovací registrace pro zákazníky má některá zbytečná pole, například druhý telefon, druhá adresa, datum narození apod. Tyto pole, která nejsou povinná, jdou v pohodě odstranit v souboru authentication.tpl. Ale když chci odstranit povinné pole a já chci odstranit pole "Země", kde je rolovací menu států, tak sice jej ze stránky podobným způsobem odstraním, ale po potvrzení registrace mně vyskočí chyba "ID země je nutné", čili v kterém souboru odstraním podmínku ověření zadání správnosti země, abych mohl registraci bez toho provést ?

Link to comment
Share on other sites

no ja jsem zeme vyresil jednoduse - jsem zakazal vsechny krome ceske republiky a slovenska... a ceskou republiku nastavil jako vychozi... mozna muzes zkusit, jak by to vypadalo s povolenou jen ceskou republikou. Hlavne si uvedom, ze zemi muzes nastavovat i u upravy/pridani dalsi adresy. Takze nevim jestli bych to uplne likvidoval...

Link to comment
Share on other sites

Sláva, konečně jsem to po dvou dnech vyřešil. Registrace zákazníka je to jedno z hlavních, co musí nějak slušně vypadat a ty přebytečné kolonky a některé chybějící tomu vadily. Kdo se chce podívat, níže jsem přiložil obrázek , jak registrace nového zákazníka vypadá.

3904_k676yg3eVhOYdAa8Axxl_t

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 11 months later...
Sláva, konečně jsem to po dvou dnech vyřešil. Registrace zákazníka je to jedno z hlavních, co musí nějak slušně vypadat a ty přebytečné kolonky a některé chybějící tomu vadily. Kdo se chce podívat, níže jsem přiložil obrázek , jak registrace nového zákazníka vypadá.

To se máš a poradíš i ostatním?
Link to comment
Share on other sites

Bohužel už si nepamatuji, v kterých souborech (budou to asi validation.tpl a adress.tpl) jsem co mazal a měnil. Přidání IČO a DIČ do registrace je řešeno tady v nedávném threadu a na to ostatní se ti podívám, snad to najdu.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se na ten postup juknul, tehdy jsem si jej zapsal do souboru a zde je postup :
1. Přepsání registrace zákazníka - zrušení druhé adresy, data narození, zrušení druhého telefonu v souboru authentication.tpl. Úprava pole Město smazáním hodnoty 0-9 u pole „city“v souboru Validate.php v adresáři „classes“.
2. Úprava souboru adress.tpl, vymazání druhé adresy, datumu narození, druhého telefonu.
3. Úprava souboru identity.tpl, smazání pole narození

Pro výběr země mám dojem je trik v tom, že v souboru authentication.tpl změníš kod a položku tím pádem skryješ -
<input type="hidden" name="id_country" value="16">


{l s='State'}

-

Musíš to prostě vyzkoušet na nečisto na localhostu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...