Jump to content

[Presta 1.7.X] CheckBox w koszyku


Andrejkov

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z ostatnim krokiem w koszyku na PS 1.7.7.4, w moim szablonie(Interior). A mianowicie zgoda na akceptację regulaminu od początku ma treść: "Zgadzam się z warunkami świadczenia usług i będę stosować się do nich bezwarunkowo.", chciałem ją zmienić natomiast nigdzie nie mogę znaleźć miejsca w którym mogę dokonać takiej edycji. 

Sprawdziłem w tłumaczeniach szablonu nie ma takiej wartości, natomiast w plikach szablonu(/themes/interior/templates/checkout/_partials/steps/payment.tpl) doszedłem jedynie do kodu odpowiedzialnego za wyświetlanie tego checkboxa:



    <form id="conditions-to-approve" method="GET">
      <ul>
        {foreach from=$conditions_to_approve item="condition" key="condition_name"}
          <li>
            <div class="float-xs-left">
              <span class="custom-checkbox">
                <input  id    = "conditions_to_approve[{$condition_name}]"
                        name  = "conditions_to_approve[{$condition_name}]"
                        required
                        type  = "checkbox"
                        value = "1"
                        class = "ps-shown-by-js"
                >
                <span><i class="material-icons rtl-no-flip checkbox-checked">&#xE5CA;</i></span>
              </span>
            </div>
            <div class="condition-label">
              <label class="js-terms" for="conditions_to_approve[{$condition_name}]">
                {$condition nofilter}
              </label>
            </div>
          </li>
        {/foreach}
      </ul>
    </form>

Dokładnie w tym divie:

<div class="condition-label">
              <label class="js-terms" for="conditions_to_approve[{$condition_name}]">
                {$condition nofilter}
              </label>
            </div>

wyświetla się checkbox na stronie. Miał ktoś z Was może już podobny problem i znalazł rozwiązanie? Myślałem, że treść tego checkboxa jest gdzieś w kodzie ale niestety nie mogę jej znaleźć. Obecnie nie mam zainstalowanego żadnego modułu do edycji checkboxów.

PS. Jeśli jest ktoś jest w stanie wskazać wtyczkę jaką będę w stanie to zrobić to również będę wdzięczny.

Dzięki za pomoc 😷

 
 

Edited by Andrejkov (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Problem rozwiązany. Rozwiązanie to dodanie na sztywno odpowiedniego teksu w kodzie strony.

Kod: 

<div class="condition-label">
              <label class="js-terms" for="conditions_to_approve[{$condition_name}]">
                {$condition nofilter}
              </label>
            </div>

Zmieniłem na:

<div class="condition-label">
              <label class="js-terms" for="conditions_to_approve[{$condition_name}]">
                {if $language.iso_code == 'pl'} Zapoznałem się i w pełni akceptuję <a href="/pl/content/3-regulamin" target="_blank">regulamin sklepu. *</a> {else} {$condition nofilter} {/if}
              </label>
            </div>

 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Podbijam.

Skorzystałem z tego kodu (powieliłem te divy, dodając nowe chceckboxy).

Niestety linki nie działają.

Tzn. Checkbox działa, wyświetla tekst i odnośnik. Kliknięcie w niego nie powoduje żadnej akcji, ale można otworzyć link w nowej karcie.

 

Ma ktoś pomysł co może powodować błąd?

 

Pomogło wyrzucenie linku poza label. Jednak chciałbym zrozumieć co było nie tak.

Edited by michal_c (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...