Jump to content

Prestashop 1.7 różne numery telefonów dla wersji językowych


misieq122

Recommended Posts

Witam,

Mam mały problem ze sklepem postawionym na Prescie 1.7, a mianowicie w Preferencje -> Kontakt -> Sklepy -> Dane kontaktowe. Mam podany numer telefonu dla Polskiej wersji językowej sklepu, natomiast chciałbym aby po zmianie języka np. na niemiecki wyświetlał mi się w nagłówku inny numer telefonu przeznaczony do obsługi klienta w języku niemieckim. Tutaj powstaje mój problem, a mianowicie w dane kontaktowe mogę wpisać tylko jeden numer który wyświetla się na wszystkich wersjach językowych, może ktoś podpowiedzieć mi rozwiązanie mojego problemu?

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam! 

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2022 at 7:53 PM, atomek said:

Da się chyba coś takiego zrobić, np. przy pomocy modułu contentbox, można tam wstawić dowolną treść dla różnych języków, i podpiąć to pod dowolny hook w sklepie.

Dzięki wielkie za podpowiedź. Udało się to osiągnąć bez problemu za pomocą modułu contentbox. Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 2/4/2022 at 7:53 PM, atomek said:

Da się chyba coś takiego zrobić, np. przy pomocy modułu contentbox, można tam wstawić dowolną treść dla różnych języków, i podpiąć to pod dowolny hook w sklepie.

Witam, 

Zna ktoś z Was może podobny moduł co contentbox, używam już tego ale przydałby mi się jeszcze jeden podobny moduł. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2022 at 7:34 PM, endriu107 said:

Contentbox możesz wygenerować sobie pod zmieniona nazwą i zainstalować ponownie, będzie widoczny jako inny moduł.

Witam,

W jaki sposób mogę to zrobić? Zmiana nazwy pliku nic nie dała.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...