Jump to content
  • 0

Edycja plików .tpl - brak reakcji


Wojtan

Question

Zgłupiałem, sytuacja następująca:

utworzyłem child motyw w do którego wrzucam pliki .tpl które chce modernizować - niestety co bym z plikami nie robił nic się nie zmienia.

Uprzedzam pytania: cache wyłączony i wyczyszczony, wymuszanie kompilacji włączone, cache z przeglądarki czyszczony, próbowałem nawet na świeżej instalacji innej przeglądarki - nic nie pomaga.

Pliki które modyfikuje to categotry-header.tpl oraz subcategories.tpl

I nie ważne czy edytuje je w thems/templates , w classic/templates czy child_classic/templates

Wcześniej robiłem podobny zabieg z product.tpl i tu nie było żadnych problemów.

Macie jakieś pomysy? Mi się skończyły.

Presta 1.7

Edited by Wojtan (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

i przeszło mi to przez myśl - przeszukałem wszelkie opcje i nie znalazłem. A ciekawe jest to, że jeśli przełączam pomiędzy szablonami classic i cild_classic to zmianę widzę od razu... Ale nie widać zmian wprowadzonych przeze mnie w plikach..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie, nie jest aktywny. Od zainstalowania sklep jeszcze tej opcji w ogólnie nie włączałem ponieważ wiedziałem, że będę modyfikować sklep. Napisałem jeszcze z pytaniem do administratora serwera - czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sprawa się wyjaśniła - i naprawdę aż mi wstyd! Zamieszałem trochę w katalogach na serwerze i działałem nie w tym katalogu!!!!! Przepraszam za zawracanie głowy, wszytko działa! Takie coś to się mi jeszcze nie zdarzyło....

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...