Jump to content

chybné chování objednávkového formuláře při nulové hodnotě objednávky


Trampino

Recommended Posts

Nesetkal jste se už někdo s tímto problémem a nevíte náhodou jak to řešit?

Když aplikuju na objednávku slevový kód, který mi srazí hodnotu košíku na nulu, dojde k následujícímu:

1) Pokud pomocí slevového kuponu snížím hodnotu košíku na nulu ještě před tím, než nechám zobrazit a zpřístupnit sekci pro vývěr způsobu platby, tak se mi po zadání adresy a kliknutí na tlačítko Pokračovat, nerozbalí obsah sekce platba a nenabídnou se platební metody, ale současně je tlačítko Dokončit objednávku neaktivní a objednávku tudíž nelze úspěšně odeslat ke zpracování.

2) Pokud pomocí slevového kuponu snížím hodnotu košíku na nulu až po tom, co jsme nechal zobrazit obsah sekci Platby a v něm všechny dostupné platební metody, tak zůstane sekce Platby rozbalená a tlačítko Dokončit objednávku zůstane aktivní. Pokud vyberu platbu převodem a kliknu na Dokončit objednávku, tak se objednávka překlopí nikoli do stavu že je uhrazena, ale jen do stavu že se čeká na uhrazení objednávky a zákazníkovi se zobrazí souhrn odeslané objednávky.  Pokud vyberu platbu kartou, e-shop se přesměruje na platební bránu, kde to skončí chybovou hláškou o příliš nízké hodnotě transakce. Na pozadí se objednávka v prestashopu překlopí nikoli do stavu že je uhrazena, ale jen do stavu že se čeká na uhrazení objednávky.

Neřešil jste to už někdo někdy?  

Děje se mi to v PS 1.7.7. nad koupenou šablonou. Konkrétně je to web www.zapokladem.cz 

Edited by Trampino (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...