Jump to content
  • 0

Dodatki w dodawaniu do koszyka


Marcin Wagh

Question

Witam,

Mam do zrobienia kalkulator + dodawanie dodatkowych informacji do koszyka. Dosyć skomplikowane i nie wiem jak się za to nawet zabrać.

Obecnie wygląda to standardowo - tak jak zazwyczaj w tradycyjnym sklepie (załącznik). Sklep z panelami na ścianę (o wymiarach 60x60)

Klient wymyślił sobie aby:

1. były dodatkowe 2 okienka w koszyku, gdzie klient wpisuje ilość mb do Cięcia w osi „x” i osobno w osi „y”, system przelicza: łączną ilość mb x stawka / i dodaje do wartości koszyka.

2. Stawka za mb napisana na stałe obok okienka. ( 72 pln brutto / 1 mb)

3. Poniżej pole tekstowe do wpisania przez klienta swoich uwag / refleksji + jego adres e-mail i tel + możliwość dołączenia rysunku jako załącznika.

Czy jest to możliwe do zrobienia? Jakiś moduł?

x.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Jest możliwe ale nie zrobisz tego w łatwy sposób, obecnie wdrażamy podobne rozwiązanie na sklepie klienta z tym że u nas dochodzą jeszcze: osobny przykładowy kalkulator jako boczny slider, w koszyku informacja o wyborach oraz informacja o ilości potrzebnego kleju do zamontowania poszczególnych paneli  plus wizualizacje gotowych produktów w  trzech różnych pomieszczeniach. Generalnie sporo pracy cię czeka możesz szukać jakichś modułów wspomagających ja musiałem sporo rozwiązań napisać pod klienta.

Punkt 3 załatwisz dostosowaniem a pozostałe to można by napisać moduł przelicznik zamieniający mb/sztuki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...